Dramat Agnieszki Hyży. Gwiazda potrzebuje pomocy specjalisty

Dramat Agnieszki Hyży. Gwiazda potrzebuje pomocy specjalisty Źródło: Screen/Youtube/TVNPL

Agnieszka Hyży, która w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością, zdecydowała się na szczere wyznanie podczas jednego z wywiadów. Opowiedziała o dramacie, który przeżywa i wyjawiła, że potrzebuje pomocy specjalisty.

Agnieszka Hyży przeżywa obecnie rozkwit swojej kariery. Często z sukcesem przychodzą jednak również pewne przykre sytuacje. Mało kto wie, że celebrytka musiała borykać się z poważnymi problemami. W jednym z wywiadów wyjawiła, że potrzebuje pomocy specjalisty. 

Agnieszka Hyży w szczerym wyznaniu 

Agnieszka Hyży wydaje się być obecnie bardzo szczęśliwa. Dziennikarka, według wielu, nie ma na co narzekać - w końcu jej życie zawodowe przeżywa rozkwit, a u jej boku znajduje się kochający ją mężczyzna. Niestety prawda jest dużo bardziej skomplikowana.

Celebrytka udzieliła niedawno wywiadu, w którym zdecydowała się podzielić swoimi prywatnymi sprawami. Gwiazda wyjawiła, że ze względu na swój stan zdrowia potrzebuje pomocy specjalisty. Jest to związane z pewnym dramatem, który dotknął Hyży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przytłaczające oblicze sławy 

Agnieszka Hyży szczerze wyznała, co ją boli w związku z rosnącą popularnością. Stwierdziła, że im bardziej jest sławna, tym więcej spływa na nią hejterskich komentarzy. Ogrom negatywnych wypowiedzi na temat gwiazdy był dla niej ciężarem trudnym do udźwignięcia. Stres spowodował, że odbiło się to na jej zdrowiu.

Szczególnie dużo złośliwych komentarzy dotyczyło jej związku z wokalistą, Grzegorzem Hyżym. Ludzie zarzucali dziennikarce, że rozbiła szczęśliwe małżeństwo. Internautom najwyraźniej wydawało się, że wiedzą wszystko na temat zakochanej pary i nie mieli oporów, aby komentować każdy jej krok. Przez to musiała udać się do specjalisty. 

- Zjawisko to osobiście mnie dotknęło, wielokrotnie zmuszając do pracy samej ze sobą, także z pomocą specjalistów. Jako osoba rozpoznawalna byłam i jestem narażona na osąd i komentarze, ale gdy zaczynałam swoją przygodę z mediami ponad 15 lat temu, wyglądało to zupełnie inaczej - wyjawiła z pewnym żalem Agnieszka Hyży. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2.Tata dostał telefon o wypadku dziecka. Ale jak pojechał do szpitala, poznał najbardziej okrutną prawdę

Jak widać, kulisy sławy bywają bardzo przewrotne. Nie jest to jedynie kwestia bogactwa i splendoru, ale również ogromne obciążenie psychiczne, na które nie każdy jest gotowy. Nic więc dziwnego, że wśród osób związanych z branżą rozrywkową, występuje tak wiele przypadków depresji czy stanów lękowych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. U małej dziewczynki zdiagnozowano guza mózgu. Późniejsze wydarzenia sprawiły, że zszokowani lekarze nie wiedzieli, co powiedzieć
  4. W całej miejscowości aż huczy. Janina Ż. zmarła w łóżku sąsiada
  5. Ola Kwaśniewska zwyzywana od „pasztetów” za zdjęcie w bikini. Jej mocna odpowiedź podbija sieć

Źródło: Pomponik

 

Następny artykuł