Jak informuje portal press.pl Agnieszka Gozdyra wraca na antenę Polsat News po przymusowym urlopie. Dziennikarka nie wróci jednak do programu „Tak czy Nie”.

W najbliższy weekend Gozdyra wróci na antenę i poprowadzi serwisy informacyjne. Z informacji jakie uzyskał portal press.pl wynika, że po aferze związanej z programem Skandaliści Gozdyra nie może na razie liczyć na powrót do programu „Tak czy Nie”, którego była główną twarzą i prowadzącą.

Wraz z Gozdyrą do pracy wraca także Roman Kukielak, który przed „aferą” ze Skandalistami był zastępcą dyrektora kanału. Kukielak będzie teraz sekretarzem pionu informacji i publicystyki.

Program Skandaliści nie zostanie przywrócony na antenę Polsat News.

Problemy dwójki dziennikarzy zaczęły się po wyemitowaniu programu Skandaliści z udziałem Jerzego Urbana, przebranego w strój biskupa. Zarząd telewizji Polsat News zdecydował 10 marca o wysłaniu Gozdyry na miesięczny urlop oraz o zawieszeniu Kukielaka. Poniżej publikujemy odcinek programu, który wywołał tyle kontrowersji i spowodował kłopoty dziennikarzy.

bh, źródło: press.pl

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.