agnieszka chylińska
youtube.com/watch?v=Cwh26ccDz7g
Patryk Przybyłowski - 26 Października 2018

Chylińska zlinczowana przez fanów! Załamie się?

Agnieszka Chylińska powróciła do muzycznego świata. Artystka wiele mówiła o tym, że nowy materiał jest dla niej swoistym rozliczeniem się z przeszłością, której w końcu wystawia rachunek. Swój bilans postanowili również przygotować fani, którzy nie mają dla niej pozytywnych informacji.

Agnieszka Chylińska jest bardzo barwną postacią. Jeśli akurat nie podbija serc widzów w jednym z najpopularniejszych show w Polsce, to stara się pokazywać coraz to nowe oblicza swojej twórczości muzycznej.

Najnowsze z nich miało być zdecydowanym odcięciem się od tego, co było. Odbiorcy jej muzyki nie pozostawiają złudzeń, że w tym przypadku nowe na pewno nie znaczy lepsze.

Agnieszka Chylińska Mam zły dzień

"Mam zły dzień" to pierwszy utwór promujący nową płytę Agnieszki Chylińskiej "Pink Punk". Płyta ukazała się na dwa lata po "Forever Child" czyli krążku, z którym artystka wiąże mieszane uczucia.

- Na poprzedniej płycie Forever Child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta Pink Punk to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie (...) Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można - stwierdziła piosenkarka.

Fani z zapartym tchem oczekiwali pierwszej zapowiedzi albumu. Okazało się, że musieli na nią czekać niemalże do jego premiery, ponieważ ukazała się dopiero na dzień przed sklepowym debiutem "Pink Punk'. Niestety dla nich, całe to wyczekiwanie skończyło się wielkim rozczarowaniem.

Fani zmiażdżyli Chylińską

W sieci pojawiło się już wiele głosów, które nie pozostawiają na nowej twórczości piosenkarki suchej nitki.

- To jest po prostu muzycznie złe, już nie chodzi o to, czy robi to Chylińska czy jakaś inna ciotka, tekst o niczym, powtarzająca się linia melodyczna, no dramat. Dla mnie ta "nowa Chylińska, która idzie do przodu" to upadek wielkiej gwiazdy polskiej sceny rockowej, a Ci którzy piszą, że to jest "świetna nowa Aga" to chyba nigdy O.N.A nie słuchali - pisze jeden z internautów.

- O MASAKRA!!! Tego się nie da słuchać :o słowa na poziomie Neandertalczyka, ogólnie jedna wielka żenada. Szok! - dodaje kolejna komentująca.

- Z całym szacunkiem dla Agnieszki, ta piosenka to gówno - stwierdza kolejna osoba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zabawkowy pistolet15 zabawek z twojego dzieciństwa, które dziś są warte WIELKIE pieniądzeCzytaj dalej

Pojawiły się również komentarze osób, które zdążyły zaznajomić się z całym nowym albumem. Niestety ich głos nie różni się zbytnio od tych przedstawionych wyżej.

- Cały album to jedno wielkie, grafomańskie rozczarowanie. Gdzie się podziała ta genialna tekściarka. Poza 3 utworami cała płyta nadaje się tylko do śmieci, tego się nie da nawet słuchać. „Czekasz na płytę tej c*py tyle lat - a ona se leci w ch*ja” cytując klasyka. Agnieszka zostań już za stołem jurorskim - stwierdza internauta.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Samolot z Meghan Markle nie mógł wylądować. Chwile grozy na pokładzie
  2. Emerytury się zmienią! Polacy nie zostawili PiS wyboru
  3. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  4. Ile lat ma Twój pies w przeliczeniu na ludzkie? Do tej pory obliczaliśmy to źle, prawie wszyscy
  5. Horoskop na Halloween. Sprawdź, jak strój pasuje do Twojego znaku zodiaku!

anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News