Internet obiega najstarsze zdjęcie malutkiej Agnieszki Chylińskiej. Jest nie do poznania (FOTO)

Internet obiega najstarsze zdjęcie malutkiej Agnieszki Chylińskiej. Jest nie do poznania (FOTO) Źródło: screen youtube.com/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła swoich fanów do swojego bardzo specyficznego i odważnego wizerunku. Jednak teraz wokalistka ich bardzo zaskoczyła.

Agnieszka Chylińska w bardzo młodym wieku rozpoczęła swoją karierę muzyczną i trzeba przyznać, że doskonale odnalazła się na scenie. Od samego początku bardzo wyróżniała się na tle swoich koleżanek z branży, a z czasem jej indywidualizm się tylko wzmocnił. Teraz jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich gwiazd, jednak swoim fanom pokazała zdjęcie, na którym jest nie do poznania.

Agnieszka Chylińska sprzed lat

Nie da się ukryć, że wizerunek Agnieszki Chylińskiej na przestrzeni lat znacząco się zmienił. W końcu na scenie jest już ponad 20 lat, a to kawał czasu. Chociaż patrząc na nią, ciężko uwierzyć, że już niedługo będzie obchodzić swoje 43 urodziny.

Z tej także okazji na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiła się bardzo niecodzienna fotografia. Chodzi mianowicie o zdjęcie ukazujące bardzo młodą Chylińską. Wokalistka już wcześniej pokazywała nam, jak wyglądała przed laty, ale czegoś takiego internauci jeszcze nie widzieli.

 - Dobrego weekendu!! A już za tydzień będziemy świętować wspólnie URODZINY! 24 maja - Sopot Opera Leśna, SuperHit Festiwal - pisze Agnieszka Chylińska.

Odzew ze strony fanów był wręcz natychmiastowy i wszyscy zgodnie stwierdzili, że Agnieszka jako dziecko wyglądała bardzo uroczo. Jednak niektórzy zwrócili uwagę na fakt, że już wtedy miała ten charakterystyczny błysk w oku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Taka słodziutka byłaś. A teraz mądra, piękna i utalentowana - pisze jedna z internautek.

 - Agnieszka od małego śliczna i urocza - czytamy.

 - Niewinne i zarazem nieco zuchwałe spojrzenie mówiące subtelnie 'Co by tu nabroić?' zostało - dodaje kolejna internautka.

Bez wątpienia fani wokalistki chcieliby zobaczyć znacznie więcej zdjęć tego typu, ponieważ pokazują one Chylińską taką, jaką praktycznie nikt jej nie zna. Jednocześnie pokazuje to, jak ludzie potrafią się zmienić na przestrzeni swojego życia.

Wszystko też wskazuje, że tegoroczne urodziny artystki będą wyjątkowo huczne i udane. Bez dwóch zdań szykuje się naprawdę ostra zabawa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł