Agnieszka Chylińska jest jedną z jurorek w programie Mam talent emitowanym na antenie telewizji TVN. W show brały już udział tysiące uczestników, jednak takiego występu nie widzieliśmy od dawna. Chylińską wprost zamurowało.

Agnieszka Chylińska z branżą muzyczną związana jest od wielu lat. Przez to uczestnicy programu prezentujący talent muzyczny są jej szczególnie bliscy. W historii show mieliśmy już wielu wybitnych muzyków, piosenkarzy, czy nawet akordeonistę, któremu udało się wygrać główną nagrodę. Tym razem na scenie Mam talent prawdziwą gwiazdą okazała się młoda skrzypaczka.

Agnieszka Chylińska zaniemówiła z wrażenia

Do udziału w Mam talent zgłaszają się tysiące chętnych, jednak jedynie garstka przechodzi do następnego etapu. Aby to osiągnąć, trzeba wykazać się naprawdę niesamowitymi umiejętnościami, które muszą zwalić z nóg zarówno jury, jak i widownie. W przypadku 25-letniej Karoliny Majewskiej bez wątpienia możemy mówić o prawdziwym objawieniu.

Piękna, młoda, uśmiechnięta, a przede wszystkim piekielnie utalentowana. Takie właśnie słowa idealnie opisują młodą skrzypaczkę, która dosłownie zatrzęsła sceną programu. Po jej występie brawa nie cichły przez długi czas, a widownia, jak i jurorzy nagrodzili artystkę owacjami na stojąco.

Gdy młoda dziewczyna skończyła grać, nikt nie miał wątpliwości, że przejdzie do kolejnego etapu. Kolejno Agustin Egurrola, a potem Małgorzata Foremniak nie mogli wyjść z zachwytu po występie Karoliny. Komplementom nie było końca, a jedynym zarzutem był zbyt krótki występ. Sam Agustin stwierdził, że mógłby jej słuchać godzinami. Jedynie Agnieszka Chylińska nie skomentowała występu młodej artystki, tylko od razu przeszła do głosowania. Dziewczyna zrobiła na niej tak piorunujące wrażenie, że nie potrafiła znaleźć słów, które oddałyby jej emocje. Jedynie zażartowała z faktu, że Karolina na scenę wyszła boso. Oczywiście werdykt mógł być tylko jeden – 3 razy tak.

Rzadko kiedy zdarza się, że Chylińskiej brakuje słów. Jej komentarze często są bardzo cyniczne lub sarkastyczne, jednak teraz dosłownie ją zamurowało.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy mieli do Wojciechowskiej prośbę. Ta nie wytrzymała i wpadła w furię
  2. Księża wściekli, niewierzący gratulują. Szczere słowa w programie Wojewódzkiego
  3. Rusin atakuje Rozenek! „Wypindrzona, sztuczna lala”

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!


Tak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]