agnieszka chylińska
fot.youtube.com/agnieszka chylińska
Mateusz Wysokiński - 30 Listopada 2018

Agnieszka Chylińska z córką: Wdała się w matkę?

Agnieszka Chylińska z córką - taka fraza wzbudza wielkie zainteresowanie wśród polskich internautów. Nie ma co się temu dziwić. Obserwatorzy polskiego show-biznesu zastanawiają się, jak była skandalistka radzi sobie z wychowaniem córek. Dotarliśmy do informacji, jaką matką jest była wokalistka O.N.A.

Agnieszka Chylińska z córką widywana była tylko i wyłącznie, jak dziewczynka była mała. Ostatnio jednak wokalistka stara się unikać pokazywania swoich bliskich w mediach. Pomimo wszystko, kilka informacji na temat dzieci piosenkarki udało się ustalić.

Agnieszka Chylińska z córką

Agnieszka Chylińska ma dwie córki. Estera urodziła się 26 grudnia 2010 roku, a kolejna z dziewczynek, Krystyna 8 stycznia 2013. Dodatkowo wraz ze swoim mężem Markiem doczekali się synka imieniem Ryszard, który na świecie pojawił się 12 maja 2006 roku.

Córka Agnieszki Chylińskiej zdjęcia

Niestety, ale nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jak obecnie wyglądają dzieci piosenkarki. Sama wokalistka zaznacza, że stara się bardzo bronić prywatności swoich najbliższych i nie chce, aby media dowiedziały się, jak wyglądają jej dzieci. Pomimo wszystko, fotografom udało się zrobić kilka ujęć prezentujących kobietę zajmującą się córkami. Jedyne więc dostępne materiały z potomstwem artystki pochodzą z najwcześniejszego okresu ich życia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej

Córka Chylińskiej The Voice

Ostatnio wiele informacji podawało, że występująca w The Voice Agnieszka Hylińska jest spokrewniona z wokalistką O.N.A. Jak się okazuje, ta dosyć zabawna zbieżność nazwisk jest powodem częstych nieporozumień. Niektóre portale podawały nawet fałszywe informacje, świadczące o tym, że uczestniczka show TVP jest córką Chylińskiej, do której piosenkarka miała się nie przyznawać w mediach. Wszystkie te poszlaki są oczywistą nieprawdą i pań nie łączy nic oprócz wykonywanego zawodu śpiewaczki i podobnego nazwiska.

Agnieszka Chylińska z dziećmi

W internecie oprócz dat urodzenia dzieci piosenkarki możemy znaleźć wiele anegdot dotyczących ich życia. Ostatnio w programie Kuba Wojewódzki Show piosenkarka opowiadała trochę o najmłodszej z córek. Jak przyznała kobieta, jej córce zdarzyło się nawet przeklinać w przedszkolu. Sama wokalistka mówi także, że często opowiada o swoich najbliższych za pomocą tworzonych piosenek.

Agnieszka Chylińska z rodziną

Oprócz informacji dotyczących dzieci i męża Chylińskiej w internecie możemy także znaleźć informację dotyczące jej rodziców i rodzeństwa. Ojciec, jak i matka kobiety mieszkają w Trójmieście. W trakcie trwania swojej kariery zawodowej senior rodu Chylińskich zajmował się dziennikarstwem muzycznym, a jego żona pedagogiką. Brat wokalistki tak samo, jak ona upodobał sobie scenę muzyczną i jest uznanym perkusistą death-metalowym. Wawrzyn Chyliński pod pseudonimem "Varien" występował w takich zespołach jak Damnation, Forest of Impaled i Against the Plagues.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Rozenek: Waga gwiazdy to wielka tajemnica
  2. Krystyna Pawłowicz Twitter: Posłanka PiS szokuje
  3. Jolanta Kwaśniewska pochodzenie: Służby inwigilowały byłą pierwszą damę
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumacz
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
Wałęsa i KaczyńskiJarosław Kaczyński w starciu z Wałęsą. Najlepsze memy po emocjonującej rozprawieCzytaj dalej
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News