Agnieszka Chylińska płakała ze wzruszenia po występie 12-letniego Marcina Maciejczaka w ostatnim odcinku „Mam Talent”. Wyjątkowych sytuacji było tego wieczoru w popularnym show znacznie więcej. Jeden z uczestników po występie na scenie oświadczył się swojej ukochanej!

Agnieszka Chylińska jest jurorką, której głos w „Mam Talent” może oznaczać furtkę do artystycznego raju. W ostatnim odcinku „Mam Talent” nawet ją, wokalistkę, wbiło w fotel. Tym, który zachwycił Chylińską był 12-letni chłopiec z Bartochowa Marcin Maciejczak.

Chłopak zaśpiewał utwór „Zacznij od Bacha” autorstwa Zbigniewa Wodeckiego. Choć dopiero kształtuje mu się głos (okres mutacji), utwór nieżyjącego już Wodeckiego, swego czasu jurora programu „Droga do Gwiazd”, został oklaskany przez całą widownię zaraz po zakończeniu. Chłopaka podziwiali też jurorzy. Agnieszka Chylińska sama nie ukrywała wzruszenia, uciekając z łamiącym się wzrokiem.

„Zacznij od Bacha” – Agnieszka Chylińska wzruszona wokalem

– Pokazałeś mi, jak bardzo mi Zbyszka brakuje – powiedziała była wokalistka O.N.A.

Artystka wspomniała, że nieżyjący już Wodecki powiedział po jednym z jej występów przed laty iż „będą z niej ludzie”. Czy była to analogia do występu utalentowanego nastolatka? Lata pokażą jak rozwinie się wokal Marcina. Tego wieczoru jury nie miało jednak cienia wątpliwości. Trzy razy „tak” usłyszał chłopak, mogąc radować się z przejścia do kolejnego etapu programu. Kolejne szanse przed nim.

Oświadczyny na scenie

Nie tylko wokal 12-latka doprowadził tego wieczoru do wzruszenia. Łzy szczęścia poleciały dziewczynie Tomasza Kozłowskiego. Mężczyzna wykorzystał swoje „pięć minut” na dużej scenie, głównie po to, by zaprezentować utwór, w którym… oświadczył się wybrance.

Zanim zdecydował się uklęknąć i zadać najważniejsze w sprawie pytanie, zarapował przyszłej żonie o ich uczuciu. Kobieta nie kryła emocji i zaskoczenia. Ale jak tu się dziwić! Uczestnik, jako jedyny tego wieczoru usłyszał 4 razy słowo tak. Trzy z nich od jurorów, a to najważniejsze od narzeczonej.

Zaręczyny na wizji, przed milionami, od zawsze wzbudzają pozytywne odczucia. Tak też było tym razem. Publika z swej większości doceniła kreatywność mężczyzny, mimo że sam występ, pod względem artystycznym, mógł być lepszy.

Przyszłemu małżeństwu życzymy wszelkiej pomyślności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska zamilkła pierwszy raz w życiu. Niezwykłe sceny w show TVN
  2. Wszyscy mówią o tym, co zrobiła Agnieszka Chylińska. Zaskoczenie na imprezie TVN
  3. Dramat! Nie żyje gwiazda Mam Talent, fani w rozpaczy
  4. Wybuchowa mieszanka w pierwszym odcinku Mam Talent! Publiczność zamurowana

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!


Na pewno nie poznajesz tego chłopca! Jak zmieniły się dzieci z "5-10-15" [ZDJĘCIA]


źródła: tvn.pl, interia.pl