Agnieszka Chylińska zaskoczyła szczerym wyznaniem. Chodzi o samobójstwo

Agnieszka Chylińska zaskoczyła szczerym wyznaniem. Chodzi o samobójstwo

Agnieszka Chylińska - kiedyś ostra piosenkarka rockowa. Dziś przede wszystkim gwiazda mediów i telewizji, jurorka w programach dla młodych talentów oraz spełniona artystka. Wokalistka udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła, co się zmieniło przez lata w jej postrzeganiu świata. Zaskoczeni fani drżą o jej życie - Agnieszka przyznaje bowiem, że chciała popełnić samobójstwo!

Agnieszka Chylińska przez lata swojej kariery i twórczości przeszła niesamowitą metamorfozę. Podczas stawiania pierwszych kroków na scenie muzycznej była ostra, szokująca, uwielbiała muzykę rockową i kontrowersyjny styl bycia. Teraz jest kojarzona raczej jako przykładna pani z telewizji, jurorka i matka. Co tak drastycznie zmieniło jej podejście do świata i własnego wizerunku?

Agnieszka Chylińska chciała popełnić samobójstwo

Chylińska w wywiadzie dla Rzeczpospolitej przyznała, że wiele lat temu inspirowała się młodą, rockową gwiazdą. Ta jednak zmarła bardzo wcześnie poprzez przedawkowanie narkotyków. Zawstydzona Agnieszka przyznaje, że w tamtym momencie... chciała umrzeć w podobny sposób. Sama często korzystała z używek, wielokrotnie pojawiał się w jej głowie pomysł popełnienia samobójstwa. - Taki był mój sztywny plan, jeden z wielu, które nie wyszły. Kochałam Janis Joplin i chciałam skończyć tak jak ona. Jedyną wartością życia wydawał mi się wielki performance Chylińskiej dla ludzi - przyznaje otwarcie artystka.
Jednak wielka rewolucja w życiu całkowicie zmieniła jej postawę.

Agnieszka Chylińska została mamą. Chce żyć dzięki miłości





DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Agnieszka przyznaje, że to pojawienie się ukochanego, a następnie wspólnych dzieci, zmieniło jej poglądy na sprawy życia i śmierci.< - Uciekłam od patosu, nie lubię go, ale ja się po prostu zakochałam i znowu chciałam żyć. Może jestem jak pies z sierocińca? Musiałam poczuć miłość, żeby się otworzyć. Ale teraz jestem na zakręcie. Chciałam znaleźć swoje miejsce w rodzinie, w kościele, a nie mieszczę się. Staram się to zweryfikować. Na razie czuję się zaklinczowana. Historia mojego życia się toczy. Najbardziej w ostatnich latach zniszczyło mnie poczucie, że już wiem, jak żyć. Nie. Nie wiem, jak żyć. I mówi to kobieta, która ma 40 lat, która coś tam pozornie ogarnia - stwierdziła otwarcie piosenkarka. Fani są szczęśliwi, że Chylińska zrezygnowała z pomysłu przedwczesnego zakończenia życia i teraz z radością słuchają jej nowej płyty.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pamiętacie Nel z "W pustyni i w puszczy"? Dziś wygląda zjawiskowo
  2. Bollywood u stóp Beaty Tyszkiewicz! Tego o gwieździe nie wie prawie nikt
  3. Niesamowity krok uczestnika Rolnik szuka żony! 72-latek poślubił 32 lata młodszą kobietę
  4. Temu psu poświęcono bloga. Zaufał człowiekowi, zapłacił za to wysoką cenę
Następny artykuł