Agnieszka Chylińska okrutnie wykorzystana? Jej menadżerka zaliczyła niezłą wtopę

Agnieszka Chylińska okrutnie wykorzystana? Jej menadżerka zaliczyła niezłą wtopę Źródło: YouTube.com/tvnpl

Agnieszka Chylińska pojawiła się na znamiennej okładce ostatniego tygodnika "Wprost" jako jedna z gwiazd. Menedżerka artystki przekonuje, że nie wyraziła zgody na kontekst - Chylińską umieszczono w gronie nawróconych twórców. Do sprawy odniósł się sam "Wprost".

Agnieszka Chylińska w sąsiedztwie Patryka Vegi, Miśka Koterskiego, czy Andrzeja Piasecznego. Głowy znanych twórców podpisane symbolicznym "Nawróceni" trafiły do kiosków w całej Polsce. 

Agnieszka Chylińska na okładce "Wprost". Menedżerka zarzuca prasie "propagandę"

Zdaniem menedżerki gwiazdy, Joanny Ziędalskiej piosenkarka nie wyraziła zgody na przedstawianie jej w takim kontekście. Czytamy, że wokalistka nie udzieliła również wywiadu ani krótszej wypowiedzi dla "Wprostu". Tygodnik cytował ją jednak w swoim artykule, bazując na innych doniesieniach. 

Sprawę poruszyła na Facebooku menedżerka Chylińskiej. Z miejsca zarzuciła tygodnikowi nierzetelność. 

- Pismo "Wprost" otrzymało ode mnie odmowę rozmowy z Agnieszką Chylińską (która nie zwykła udzielać setek wywiadów na temat wiary). Mimo to, użyto Jej do propagandy własnego artykułu i wywiadu (którego moja Artystka im nie udzieliła) i wykorzystano Jej wizerunek na okładce. Wbrew naszej woli - napisała na Facebooku Joanna Ziędalska.

Do sprawy odniósł się sam "Wprost". Zastępca redaktora naczelnego nie kryje zdziwienia reakcją sztabu gwiazdy. W rozmowie z portalem Plotek.pl zwraca uwagę, że okładkowy kontekst wiary ma przypadku Chylińskiej znaczenie. 

- Zdjęcia na okładce są ilustracją tekstu "Nawróceni" opowiadającego o artystach, dla których wiara jest ważną częścią życia. Agnieszka Chylińska wielokrotnie mówiła o swoim nawróceniu, dlatego umieszczenie jej twarzy na okładce było całkowicie uzasadnione - powiedział Marcin Dzierżanowski, z-ca  redaktora naczelnego "Wprost" w rozmowie z Plotkiem.

Wspomniał też, że okładki nie są konsultowane z osobami na nich występującymi, w przeciwieństwie do prasy kolorowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Tygodniki opinii, w przeciwieństwie do tzw. pism kolorowych czy plotkarskich, nigdy nie pytają o zgodę polityków, artystów ani innych osób publicznych o zgodę na pojawienie się na okładce - skomentował zastępca redaktora naczelnego "Wprost".

Dał też do zrozumienia, że gwiazda i jej sztab nie odnajdują się w rzeczywistości prasy opiniotwórczej.

- Niestety, to źle świadczy o jej profesjonalizmie - zakończył wywód dla Plotka Dzierżanowski.

fot. Joanna Ziętalska Facebook

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

źródło: Plotek, Facebook

Następny artykuł