Chylińska zatrzęsła tegorocznym WOŚP! NIESAMOWITE!

Chylińska zatrzęsła tegorocznym WOŚP! NIESAMOWITE! Źródło: Fot. Instagram/agnieszkachylinska

Agnieszka Chylińska to nie tylko kolorowe włosy, liczne tatuaże i głośne wypowiedzi w mediach. Nie od dziś wiadomo, że piosenkarka ma ogromne serce i zawsze chętnie pomaga potrzebującym, a teraz postanowiła udowodnić to po raz kolejny. Jej tegoroczna decyzja w sprawie WOŚP jest zarówno szokująca, jak i wyjątkowa. 

Agnieszka Chylińska większości z nas kojarzy się z telewizją TVN, gdzie piosenkarka nie przestaje zaskakiwać nieszablonowymi fryzurami, dziesiątkami tatuaży oraz oryginalnymi stylizacjami, na które nie każdy by się odważył. Nie od dziś wiadomo jednak, że artystka ma w sobie ogromne pokłady empatii, współczucia i miłości, które kieruje nie tylko w stronę swojej rodziny, ale również i potrzebujących. W tym roku po raz kolejny Agnieszka Chylińska postanowiła zaangażować się również w trwającą cały dzisiejszy dzień akcję WOŚP, lecz tradycyjnie zrobiła to w oryginalny sposób. Piosenkarka zatrzęsła tegoroczną akcją, przekazując na licytację coś niesamowitego, o co z pewnością walczyć będą tłumy.

Co Agnieszka Chylińska przekazała na WOŚP?

Znakiem rozpoznawczym artystki są oryginalne ubrania, którymi stara się nawiązywać do swojego rockowego stylu. Zgodnie z tymi upodobaniami na aukcję nie mogło powędrować nic innego jak tylko część jej garderoby. Wybór padł na jeansową katanę, jednak nie zwyczajną, którą moglibyście kupić w sklepie. Całą kurtkę Agnieszka Chylińska własnoręcznie ozdobiła licznymi naszywkami, łatami, przypinkami i zszywkami. - Moja własnoręcznie wyprodukowana kurtka z dedykacją dla wszystkich miłośników Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mocno trzymam kciuki za licytację tej CHYLOKATANY. Dołączam się z ogromną radością do kolejnej bohaterskiej akcji WOŚP. POZDRAWIAM WAS GORĄCO. Aga Chylińska Jak widać, kurtka otrzymała nawet swoją oryginalną nazwę i rzeczywiście szybko zatrzęsła tegorocznym WOŚP. Fani artystki prześcigają się w proponowanych kwotach i choć przedmiot dopiero co został wystawiony na aukcję, jego cena już przekroczyła 1000 zł i z pewnością na tym się nie zakończy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Warto pomagać, finał WOŚP trwa cały dzisiejszy dzień

Oczywiście nie tylko Agnieszka Chylińska zdecydowała się wystawić coś wartościowego na aukcję, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Jurka Owsiaka. Rzeczy wystawiło wielu znanych i lubianych celebrytów, aktorów oraz polityków. Szczególną popularnością cieszą się m.in. VW Golf z 1986 roku od Filipa Chajzera, dzień metamorfozy z Ewą Chodakowską czy spotkanie z Kamilem Stochem. Pamiętajmy jednak, że każdy z nas może pomagać - wystarczy wrzucić do puszek wolontariuszy choćby najdrobniejszą kwotę lub przelać pieniądze na konto Fundacji WOŚP. W ten jeden dzień w roku pokażmy, że naprawdę potrafimy pomagać. Agnieszka Chylińska pikio.pl Fot. Instagram/agnieszkachylinska Agnieszka Chylińska pikio.pl Fot. Allegro/Agnieszka Chylińska- Kurtka Chylokatana Agnieszka Chylińska pikio.pl Fot. Allegro/Agnieszka Chylińska- Kurtka Chylokatana ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Martyna Wojciechowska mieszka w hinduskiej świątyni?! Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Ile ma lat Omenaa Mensah? Zemdlejecie z wrażenia! 
  3. To kropla w morzu potrzeb! Wiemy, ile pieniędzy zebrała Wielka Orkiestra, Polacy do dzieła!
  4. Wiemy, ile Owsiak naprawdę zarabia na WOŚP. Hejterzy w szoku
  5. Rekord WOŚP to astronomiczna kwota. Uda się ją pobić w tym roku?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News