Co na to Chylińska? Wojewódzki ujawnił szczegóły jej życia rodzinnego

Co na to Chylińska? Wojewódzki ujawnił szczegóły jej życia rodzinnego Źródło:

Agnieszka Chylińska jest wyjątkowo barwną postacią i o tym z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać. Kobieta nie boi się poruszać przed kamerami nawet najbardziej kontrowersyjnych tematów, jednak zawsze unika dzielenia się z mediami swoim życiem prywatnym. Tym razem jednak postanowił się za nią wypowiedzieć Kuba Wojewódzki. 

Agnieszka Chylińska swoją muzyczną karierę zaczynała jeszcze w latach 90., kiedy to została wokalistką rockowego zespołu O.N.A., który przez wiele lat cieszył się ogromną popularnością. Po rozpadzie w 2003 roku kobieta zdecydowała się na kontynuowanie kariery w formacji nazwanej jej nazwiskiem, dzięki której umocniła swoją pozycję na rynku muzycznym, a z czasem stała się ikoną i reprezentantką muzyki rockowej w Polsce. Obecnie artystka chętnie udziela się w mediach, a za sprawą zasiadania w jury programów TVN "Mam talent!" oraz "Mali Giganci" coraz częściej nazywana jest celebrytką. Zawsze chętnie udziela wywiadów i wypowiada się w mediach na nawet najbardziej kontrowersyjne tematy, jednak zwykle unika mówienia publicznie o swoim życiu prywatnym. Teraz jednak za nią postanowił wypowiedzieć się inny znany celebryta, Kuba Wojewódzki.

Agnieszka Chylińska opisywana w biografii Wojewódzkiego

Agnieszka Chylińska z pewnością nie będzie zachwycona tym, że ktoś postanowił za plecami zdradzić coś na temat jej życia prywatnego, które ona sama skrupulatnie stara się trzymać z dala od mediów. - Teraz Agnieszka ma Marka, troje dzieci, temperament taki, że spokojnie mogłaby sama zagrać i Alibabę, i czterdziestu rozbójników, oraz pozycje nie do podważenia. Więcej pisać nie chcę, bo nie jestem upoważniony. Gdybym ujawnił cząstkę naszych rozmów, świat by eksplodował, a nikt tego nie chce - napisał o piosenkarce Wojewódzki. Kobieta niedawno zdradziła, że jej życie wcale nie jest tak idealne, jak fani mogą sobie wyobrażać, a związek przyniósł tylko kolejny kryzys.

Kontrowersje wokół najnowszej biografii Kuby Wojewódzkiego

"Nieautoryzowana biografia" Kuby Wojewódzkiego jest w ostatnim czasie tematem poruszanym przez niemalże wszystkie media w kraju. Niedawno za sprawą wydawnictwa pojawiły się spekulacje dotyczące rzekomego romansu mężczyzny z celebrytką i tancerką Agnieszką Kaczorowską, a teraz szok wywołują jego komentarze dotyczące Agnieszki Chylińskiej. Mężczyzna postanowił skomentować w swojej książce również jej najnowszą płytę "Pink Punk".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - "Chciałam być czarną nietoperzycą, która umrze w wieku dwudziestu siedmiu lat" - wyznała mi swego czasu - "A jestem czterdziestoletnią matką trójki dzieci". Lubię jej płyty i nigdy nie mam odwagi pytać, ile jest w tym dokumentu z jej życia. Po wysłuchaniu ostatniej, 'Pink Punk', pomyślałem sobie, że jeśli tymi nagraniami wskazuje człowieka, któremu każe wypie**alać ze swojego życia, to jest to... ona sama - napisał. Wojewódzki z pewnością pozwolił sobie na tak odważne komentarze za sprawą długoletniej przyjaźni z piosenkarką. Wszyscy fani czekają jednak na komentarz w tej sprawie samej zainteresowanej, która nie słynie z wyrozumiałości i ukrywania swoich emocji. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazdor Polsatu szokuje. Znane polskie celebrytki zaczynały jak dziewczyny z Dubaju
  2. Dawna gwiazda TVN ostro uderza w Rusin i Kraśko! Opadną Wam szczęki
  3. KRZYŻÓWKA PSA Z KOTEM. KONTROWERSYJNE EKSPERYMENTY NA ZWIERZĘTACH? CZY CHORE AMBICJE?
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Polska mega gwiazda nieuleczalnie chora. „Byłam przerażona diagnozą”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News