Sylwester z TVP ZDEKLASOWAŁ konkurencję. Maksymalna miazga

Sylwester z TVP ZDEKLASOWAŁ konkurencję. Maksymalna miazga Źródło: TVP

Wczorajsza noc upłynęła pod znakiem pojedynku wielkiej trójki. TVP, TVN i Polsat prężyły muskuły i walczyły o miano najlepszej imprezy sylwestrowej w kraju. Okazało się, że w tej konkurencji Telewizja Publiczna zmiażdżyła konkurencję. TVN-owi nie pomogły nawet takie gwiazdy rodzimej sceny jak Agnieszka Chylińska, czy Edyta Górniak. Jacek Kurski odtrąbił wielki sukces.

Agnieszka Chylińska, Natalia Nykiel, Smolasty czy też Andrzej Piaseczny mieli zadbać o to, aby impreza TVN przyciągnęła przed telewizory jak najwięcej osób. Rzeczywistość okazała się jednak bezlitosna i to nie Warszawa była pierwszym wyborem Polaków, którzy chcieli spędzić ostatnie godziny starego roku w rytmie największych hitów.

Agnieszka Chylińska na czele plejady gwiazd nie pomogła. TVP święci triumf

Transmisja imprez sylwestrowych cały czas cieszy się wielkim zainteresowaniem Polaków i przyciąga wielomilionową publiczność. Nic dziwnego, że największe stacje telewizyjne dokładają wszelkich starań aby zarówno obsada gwiazd, jak i walory estetyczne jak najbardziej wpisały się w gusta telewidzów. W tym roku, bez zaskoczenia, o miano najlepszej imprezy sylwestrowej w kraju walczyły TVP, TVN i Polsat. Telewizja Polska wykazała się starą piłkarską maksymą, która głosi, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Dlatego też końcoworoczna celebracja po raz kolejny odbyła się w Zakopanem, a na scenie pojawili się dobrze znani gwiazdorzy: Sławomir, Zenek Martyniuk i zespół Weekend. Obranie takiej taktyki okazało się strzałem w dziesiątkę. Jak podał na Twitterze prezes Telewizji Publicznej, Sylwester w TVP zdeklasował resztę stawki pod względem oglądalności. - Już po godzinie Sylwester Marzeń i wszystko jasne. 7,5 miliona widzów, reszta się nie liczy. Wszystkiego dobrego w 2019! Jaki Sylwester taki cały rok. Bądźmy razem z Telewizją Polską - napisał Jacek Kurski jeszcze podczas wczorajszego wieczora.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazało się, że oficjalne wyniki udostępnione już po zakończeniu całego wydarzenia są jeszcze lepsze. - Dziękuję widzom Telewizji Polskiej za wspaniałe zwycięstwo jakie dali Sylwestrowi Marzeń TVP2. Zeszłoroczny rekord wydawał się nie do pobicia. A jednak udało się: 20:00-01:00: TVP2 średnio 6,4mln i pik 7,9 mln o 22:31, Polsat średnio 1,75mln, pik 2,5 mln o 22:24, TVN średnio 1,6mln i 2,5mln o 0.00 - podał do wiadomości. Większość widzów jest zgodna co do tego, że sylwester w Telewizji Polskiej prezentował najbardziej przystępny repertuar. Nie bez znaczenia była też największa kumulacja muzyki tanecznej ze wszystkich imprez. ZOBACZ TAKŻE
  1. Kim jest syn Doroty Wellman? To bardzo tajemnicza postać
  2. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  3. Syn Magdy Gessler Tadeusz ukrywał się przed mediami. Wiemy dlaczego! 
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gwiazdę męczą straszne choroby 
  5. Małgorzata Rozenek pozamiatała! Jej strój na sylwestra zdeklasował wszystkie inne kreacje gwiazd 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News