Szokujące wyznanie Chylińskiej. Ujawniła swój prawdziwy dramat

Szokujące wyznanie Chylińskiej. Ujawniła swój prawdziwy dramat Źródło: screen youtube.com/tvnpl

Agnieszka Chylińska większości z nas kojarzy się z silną, kobietą nie liczy się z opinią innych. Jest także bardzo kontrowersyjną postacią. Jej występy często wzbudzały szok wśród Polaków. Teraz widzimy jednak, że wokalistka przeżywa prawdziwy wewnętrzny dramat. Jej wyznanie jest szokujące.

Agnieszka Chylińska zasłynęła jako wokalistka legendarnej grupy "O.N.A". Po rozpadzie zespołu w 2003 roku kontynuowała swoją karierę z częścią swojej dawnej formacji. Teraz grupa sygnowana jest jej nazwiskiem. Chylińska udziela się nie tylko w muzyce. Już od wielu lat możemy ją podziwiać w roli jurorki programu "Mam talent" na antenie telewizji TVN. Teraz mogliśmy ją zobaczyć jako gościa programu prowadzonego przez Magdalenę Mołek "W roli głównej". Piosenkarka ujawniła w nim swój życiowy dramat.

Agnieszka Chylińska o swoim życiu

Takiej odpowiedzi ze strony piosenkarki nikt się nie spodziewał. Do tej pory znaliśmy ją jako zadowoloną z życia szczęśliwą matkę. Wydawałoby się, że sława i pieniądze nie są dla niej problemem. Prawda jednak wygląda zupełnie inaczej. - Ale nie jesteś rozczarowana tym jak żyjesz? - zapytała Mołek. - Ależ skąd, jestem. W chuj jestem rozczarowana. Nie podoba mi się. Absolutnie mi się nie podoba. - odpowiedziała Chylińska. Te słowa dosłownie wgniotły wszystkich w fotele. Piosenkarka porównuje się do swoich dzieci, które zaczynają się buntować. Tak samo jest z nią. Mimo to jak zaznacza, ma w sobie niepoprawny optymizm, który mimo wszystko zmusza ją, aby wstać i iść dalej. Mołek stwierdziła, że w takim wypadku będzie toczyć ze sobą wieczną szarpaninę. Zasugerowała również, że z czasem może pojawić się depresja. Chylińska znów odpowiedziała w bardzo zaskakujący sposób. - Okazuje się, że nie mam depresji. Ja strasznie chciałam zwalić na jakąś medyczną sprawę. Jak to łatwiej wtedy żyjesz, jak wiesz, że a to to. To dlatego jesteś tak porąbana. Nic mi nie jest. Życie mi jest - dodaje. Od tej strony nie znaliśmy Agnieszki Chilińskiej. Z jej słów wprost wynika, że przeżywa bardzo silne dramaty osobiste. Toczy praktycznie bezustanną wewnętrzną walkę. Jednocześnie chce się buntować przeciwko swojemu życiu, które strasznie ją rozczarowało. Z drugiej jednak cały czas zmusza się do działania. Takie wewnętrzne rozbicie musi jej bardzo ciążyć. Rzadko kiedy mieliśmy możliwość widzieć ją tak poważną. Zdecydowanie widać, że to nie są żarty. Musi się teraz zmagać z ogromnym psychicznym załamaniem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Tadla w szpitalu! Dramat dziennikarki
  2. Koszmar Katarzyny Dowbor. Mąż zgotował jej piekło
  3. Olbrzymia wpadka gwiazdy w Sopocie. Goła pupa to nie wszystko…
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News