Agnieszka Chylińska zszokowała swoich fanów. "Aga, a kiedy ty powiesz sobie dość?"

Agnieszka Chylińska zszokowała swoich fanów. "Aga, a kiedy ty powiesz sobie dość?"

Agnieszka Chylińska znana jest z tego, że lubi szokować. Słynna piosenkarka i jurorka programów takich jak "Mam Talent" znów wzbudziła wzbudziła niemałe zainteresowanie opinii publicznej. Czym tym razem postanowiła zadziwić fanów?

Agnieszka Chylińska jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Nie można jej odmówić talentu wokalnego, lecz to nie tylko on sprawia, że jurorka "Mam Talent" jest postacią tak popularną. Kobieta wielokrotnie zszokowała swoich fanów. Jej cechą charakterystyczną jest oryginalny wizerunek. Chylińska bez wątpienia lubi wyróżniać się z tłumu. Wciąż pojawia się w oryginalnych stylizacjach i nowych fryzurach, które są szeroko komentowane w mediach. Ostatnio jednak zadziwiła swoich fanów czymś zupełnie innym.

Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż. Czy tym razem przesadziła?

Cechą charakterystyczną wokalistki są także liczne tatuaże. Mogłoby się wydawać, że Agnieszka Chylińska nie ma już miejsca na kolejne ozdoby. Tatuaże pokrywają przecież jej ręce, szyję, dekolt, a nawet głowę. Regularnie pokazuje je swoim fanom w mediach społecznościowych. Tym razem nie było inaczej. W ostatnim czasie gwiazda pochwaliła się na Instagramie kolejnym nabytkiem. Chylińska postanowiła wytatuować sobie skórę na plecach. Artystka zaprezentowała w mediach społecznościowych nową "dziarę", która przedstawia bluszcz. Ma on naprawdę pokaźne rozmiary i należy się spodziewać, że w najbliższym czasie artystka będzie go chętnie eksponowała. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Fani mają wątpliwości. "Aga, a kiedy powiesz sobie dość"?

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Większość z nich pogratulowała Chylińskiej odwagi i doceniła jej oryginalność. Jednak pojawiły się również liczne, bulwersujące głosy przeciwników, które sugerują, że wokalistka przesadza z liczbą tatuaży. Internauci sugerują, że już wkrótce zabraknie na jej ciele wolnego miejsca. - Aga, a kiedy powiesz sobie dość? - pytała jedna z internautek. Agnieszka Chylińska nie ustosunkowała się do tej wypowiedzi, jednak znając jej kreatywność nie należy się spodziewać, że ogromny rysunek bluszczu zakończy jej przygodę z tatuażami. Duża część fanów zastanawiała się nad symboliką nowego rysunku. Znając Agnieszkę Chylińską można przypuszczać, że kryje się za nim niezwykła historia. Być może artystka zdecyduje się nią kiedyś podzielić? Tak wygląda najnowszy tatuaż Agnieszki Chylińskiej, który wzbudził bardzo duże kontrowersje wśród fanów: Agnieszka Chylińska Instagram/Agnieszka Chylińska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Szczere wyznanie: "Był WŁADCZY"
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: "Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie"
  4. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  5. "Lista grzechów" Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Fakt  
Następny artykuł