Wszyscy mówią o tym, co zrobiła Agnieszka Chylińska. Zaskoczenie na imprezie TVN

Wszyscy mówią o tym, co zrobiła Agnieszka Chylińska. Zaskoczenie na imprezie TVN

Agnieszka Chylińska od lat słynie z ostrych wypowiedzi oraz charakterystycznej muzyki. Na przestrzeni lat zarówno jej zachowanie jak i wizerunek przeszły znaczną metamorfozę. Chcąc utrzymać się u szczytu medialnej kariery kobieta nie przestaje szokować. Impreza TVN była ku temu kolejną okazją!

O metamorfozach byłej wokalistki zespołu O.N.A moglibyśmy pisać długo. Wszyscy pamiętamy Agnieszkę z początków jej kariery. O wiele pulchniejsza niż dziś, z nieidealnymi zębami, posępną miną oraz ostrymi charakteryzacjami wzbudzała zainteresowanie. Dopełnieniem jej wizerunku był jej cięty język, z którego również słynęła. Chylińska jaką znamy z ostatnich lat niewiele przypomina dawną siebie. Jej przemiany możemy obserwować oglądając ją w roli jurorki jednego z talent show. Wypowiedzi wokalistki mocno złagodniały a sam jej wygląd mocno ulegał zmianie z edycji na edycję. Piosenkarka mocno zeszczuplała. Jej rysy twarzy znacznie się wyostrzyły, zęby wyrównały a fryzury ewoluują do dziś. Taka kolej rzeczy zebrała zarówno wielu fanów nowego wizerunku artystki jak i przeciwników głoszących większą sympatię do jej dawnego ja. Na ostatniej imprezie TVN promującą nową, jesienną ramówkę gwiazda zszokowała wszystkich swoją nową odsłoną! Krótka, seksowna sukienka z odsłoniętymi ramionami oraz golfem, w połączeniu z wysokimi szpilkami pod kolor jej nowej, niebieskiej fryzury zrobiły furorę. Nietypowym dopełnieniem kreacji były różowe, okrągłe kolczyki.

Czy Agnieszka Chylińska ma dzieci?

Świetna figura artystki oraz jej młodzieżowy i odważny styl, dawałyby do zrozumienia, iż nie przejmuje się ona opinią innych. Na pierwszy rzut oka takie zachowanie oraz styl nie kojarzą się z typową matką polką. Chylińska ze swoim obecnym mężem pobrali się w tajemnicy w 2010 roku. Małżeństwo posiada trójkę dzieci, których imiona zaczynają się od liter zawartych w imieniu męża. Są to: urodzony w 2006 roku Ryszard, urodzona w 2010 roku Estera oraz Krystyna, która przyszła na świat w 2013 roku. - Mi macierzyństwo solidnie dokopało, a nawet wyjałowiło– wiem, że to mocne określenia. Z jednej strony mocno się zaangażowałam, chciałam coś zrobić dla dzieci, ale z drugiej poczułam, że tracę coś jako kobieta. Łatwowierna dziewczynka zderzyła się z dorosłością. - komentuje gwiazda Czy patrząc na artystkę dalibyście jej trójkę dzieci?
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Kaczyńskiej brutalnie zaatakowana. Dziewczynka cierpi, Marta nie potrafi jej pomóc
  2. To się wydawało niemożliwe. Żona Wiśniewskiego podjęła ostateczną decyzję
  3. Internauci nie mieli litości dla Dody! Ogromna burza po kontrowersyjnym zdjęciu
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News