Agnieszka Chylińska doskonale wie jak to jest iść pod prąd. Odważna i niepokorna artystka znów szokuje – tym razem kolejną odsłoną nowej fryzury. Wielu Polakom nie podoba się jej kreacja. Posuwają się w swej krytyce za daleko.

Agnieszka Chylińska znów zadziwia. Barwna postać rodzimej sceny muzycznej i show-biznesu pozostaje na ustach fanów głównie w kontekście recenzji najnowszej płyty „Pink punk”. Gwiazda prezentowała się w teledyskach, ale i ostatnich produkcjach telewizyjnych promujących krążek w ciemnozielonym irokezie.

Nowa fryzura – Agnieszka Chylińska znów zadziwia

Dziś Chylińska zadecydowała o kolejnej wizerunkowej zmianie. Upodobała sobie chyba nowe kombinacje z włosami. Zostawiła irokez, ale nadała mu nowe barwy.

Różowe włosy, świecące niczym neony, pokazała publice już w sobotę, w ramach emisji ostatniego z odcinków „Mam Talent”. Kolejne wcielenie Chylińskiej jest przy okazji kolejnym nawiązaniem do nowej płyty. Kulisy jej powstawania i motywacje autorka przedstawiła w szczerym wywiadzie m.in. z Kubą Wojewódzkim.

Fani nie mają litości

Kolejne programy, wywiady, nowe fryzury – to wszystko sprawia, że o Chylińskiej zwyczajnie nie przestaje się mówić. Fani są podzieleni jej postawą i kreacją. Spore grono gani gwiazdę wypominając jej prywatne historie, które opowiedziała mediom.

– Uważam, że jej wygląd wynika z wielkich kompleksów. Na siłę dowartościowuje się wyglądem. Byle co, aby zwracać na siebie uwagę. Potrzebuje opieki lekarskiej – pisze jeden z internautów.

– Wychudzona córka mojej sąsiadki, ćpunka (nie raz po detoksie) wygląda podobnie. Ma rude włosy, mniej dziar, ale za to jedną na policzku. Matka płacze, że spotkała ją taka krzywda – udziela się kolejny z antyfanów.

Inni wypominają gwieździe nieustanne parcie na szkło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

– Nie wie co jeszcze zrobić by poczuć że żyje. Wszystko się przejadło. Wszystko było. I ten wywiad, i ta zmiana wyglądu to rozpaczliwy krzyk o pomoc. Agnieszka powinnaś iść na terapię ze swoimi rodzicami. Toksyczne relacje niszczą ciebie. Dobrze radzę, póki nie jest jeszcze za późno – dowodzi inny z komentujących.

– Patologia i to wszystko w tym temacie – napisał na Wirtualnej Polsce internetowy anonim.

Agnieszka Chylińska chyba nie mogła spodziewać się tak negatywnego odzewu ze strony internautów. Linczowanie barwnych postaci (w przypadku Chylińskiej dosłownie) i ocena tylko przez pryzmat prywatnych problemów stają się dziś polską specjalnością. Dumy nam to nie przynosi, a wrażenia z rodzimych forów internetowych są przygnębiające.

W gąszczu przytyków pojawiają się głosy wsparcia.

– Agnieszka jest gwiazda i będzie. Lubię ją. Fryzura fajna, na topie. Może ma rodzinne problemy, o których nie chce rozmawiać. Musimy to uszanować i nie krytykować. Każdy ma inne problemy w życiu – napisał ku pokrzepieniu jeden z fanów.

screen Agnieszka Chylińska Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Cygan mąż Agnieszki Chylińskiej. Dlaczego żyje w cieniu żony?
  2. Chylińska wejdzie na wojenną ścieżkę z gwiazdorem TVN?! Ujawniono niewygodne fakty
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

Traumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedie