Agnieszka Chylińska w dalszym ciągu szokuje! Choć jej kontrowersyjne stylizacje oglądamy już od wielu lat, artystka wciąż potrafi zaprezentować się w czymś nowym. Tym razem postawiła na kolory, jednak nie wszyscy byli tym wyborem zachwyceni. Według wielu wygląda strasznie.

„Wygląda jak potwór”, „szkoda dzieci”, „straszne” i „masakra…” to tylko kilka z  komentarzy na temat najnowszej stylizacji polskiej piosenkarki. Agnieszka Chylińska zaskoczyła wszystkich swoim nowym wyglądem podczas castingów do najnowszej edycji Top Model. Gwiazda, która kiedyś występowała tylko i wyłącznie w czerni, zaczęła stawiać na kolory. Tylko czy aby nie przesadziła?

Agnieszka Chylińska – przeraża, śmieszy czy zaskakuje?

Opinie internautów na temat nowego wizerunku są zdecydowanie podzielone i nie ma co się dziwić. Tak barwnej kreacji show-biznes nie widział bardzo dawno. Piosenkarka nie tylko wygoliła boki głowy, ale również puste miejsca uzupełniła tatuażem! Pozostałe włosy pofarbowała na ciemny odcień zieleni. Z makijażem nie zaszalała – dość delikatny i raczej elegancki. Ale poniżej twarzy nastąpiło istnie szaleństwo!

Asymetryczna sukienka z komiksowymi akcentami to prawdziwy szał. Potrzeba dobrej chwili zastanowienia, by zorientować się na co tak naprawdę patrzymy. Pod sukienkę Chylińska założyła niebieską koszulkę z wizerunkiem jakiegoś zwierzęcia (prawdopodobnie krowa) w eleganckim berecie. Na ręku gruba różowa bransoleta, na nogach białe podkolanówki ze złotymi paskami. A na stopach buty sportowe, które oczywiście również nie wyglądają klasycznie – są błyszczące, długie, a na języku widnieją „szczęki”.

Dodatkiem do wszystkiego są duże kolczyki w kształcie nadgryzionych donutów oraz szczery uśmiech Agnieszki Chylińskiej.

 

 

 

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka afera po meczu z Senegalem. Dziennikarze „przyłapali” naszych piłkarzy
  2. Kompromitacja w DDTVN! Kamera próbowała to ukryć, ale wszystko było słychać
  3. Doda w okropnej żałobie. Śmierć zabrała jej najbliższą rodzinę
  4. Poznaj NAJBOGATSZĄ parę show-biznesu! Beyonce i Jay-z

Gwiazdy, które rozebrały się i... natychmiast tego pożałowały! [ZDJĘCIA]

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]