Wstrząsające wyznanie Chylińskiej. Mogło skończyć się tragicznie
Mateusz Wysokiński - 30 Października 2018

Wstrząsające wyznanie Chylińskiej. Mogło skończyć się tragicznie

Agnieszka Chylińska znalazła się w życiowym potrzasku. Wokalistka, która ostatnio wydała płytę, mówi o tym, z jakimi problemami musi się na co dzień zmagać. Jej słowa szokują.

Agnieszka Chylińska może mówić ostatnio o dosyć ciężkim i nieprzyjemnym okresie w życiu. Na artystkę spadła masa krytyki, a sama czuła się osamotniona i zagubiona. Czy najbliższe miesiące będą bardziej łaskawe dla kobiety?

Agnieszka Chylińska nie czuje się najlepiej

Była wokalistka zespołu O.N.A. nie może mówić ostatnio o najlepszym okresie w swoim życiu. Zapracowana, a także bardzo zniesmaczona życiowymi porażkami kobieta postanowiła nagrać album, którego powstanie umotywowała słabszym okresem w swoim życiu. Jak sama powiedziała w rozmowie z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską, Pink Punk, czyli jej najnowsza płyta jest odwzorowaniem tego, jak czuła się przez ostatnie miesiące. -Teraz mam takie poczucie, że doceniam to, co proste, radosne, zwyczajne i myślę, że o tym też jest ta płyta. Chciałam oddać sobie ten czas, kiedy było bardzo ze mną źle, kiedy byłam nieszczęśliwa” - mówi Chylińska, dodając, że „nigdy nie zaprasza do swojego życia prywatnego i zawsze załatwia swoje sprawy prywatne w piosenkach". Na pytanie, czy nie boi się aż takiej szczerości w swoich wyznaniach w piosenkach, w których niejednokrotnie zaznacza, że przestała być kochana albo że nie czuje się doceniana przez obecnego partnera, artystka odpowiedziała: -Postawiłam na tę szczerość, jeszcze jak byłam bardzo młodą dziewczyną i chcę się tego trzymać, pomimo tego, że wiem, jaki jest koszt bycia otwartym. Chcę tak żyć, to jest zawsze bardzo trudne, szczególnie te głosy krytyczne, ale muszę się z tym liczyć, jeśli chcę być po prostu taka. [...] Potrzebowałam to wykrzyczeć. Ktoś inny się tnie, ktoś inny robi strasznie głupie rzeczy, a ja po prostu o tym śpiewam i to jest taka moja terapia- zakończyła rozmowę wokalistka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Agata Duda i tajemnice jej wygląduTajemnice wyglądu Agaty Dudy wyszły na jaw. Wielu z was będzie w szokuCzytaj dalej

Nowa płyta Chylińskiej nie podoba się fanom

Pomimo tego, że artystka otwarcie mówi, że nagrana płyta stanowi dla niej formę terapii, to fani nie są zachwyceni najnowszym krążkiem - Pink Punk - z udziałem piosenkarki. Zaznaczają, że piosenki są bardzo nieskładne, grafomańskie, a sam wokal Chylińskiej nie jest już tak dobry, jak kiedyś. Czy piosenkarka, która zajęta jest tak wymagającą pracą, jak występowanie na żywo oraz bycie jurorką Mam Talent powinna w ogóle zajmować się aż tak dużymi projektami, jak płyty muzyczne? Pomimo niewątpliwej szczerości wyznań Chylińskiej w najnowszych piosenkach, fani są zawiedzeni. Oby taki stan nie pogorszył samopoczucia kobiety.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska liderem raportu UE. Nie ma się jednak z czego cieszyć
  2. Dawna gwiazda TVN ostro uderza w Rusin i Kraśko! Opadną Wam szczęki
  3. Polska mega gwiazda nieuleczalnie chora. „Byłam przerażona diagnozą”
  4. Musieli uśpić starego psa. Przed zastrzykiem zrobili dla niego coś cudownego
  5. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
Nadya Suleman zestawienieWIELE dali, by sprostać swoim ideałom. Udało im się?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News