Chylińska ofiarą paskudnych opinii. "Wychodzi na scenę, drze japę"

Chylińska ofiarą paskudnych opinii. "Wychodzi na scenę, drze japę" Źródło: Fot. Instagram/agnieszkachylinska

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej barwnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Kobieta od lat zaskakuje fanów niezwykłymi efektami swojej pracy oraz wyjątkowym charakterem i charyzmą, tym razem jednak stało się coś zaskakującego. Jej ostatni występ został wyjątkowo ostro skrytykowany przez internautów. 

Agnieszka Chylińska jest postacią, której twórczość w dużej mierze ukształtowała obecnie funkcjonującą muzykę rockową. Kobieta miała ogromny wpływ na rozwój polskiej sceny, a od kilku lat jest również jedną z najbarwniejszych postaci telewizji. Odkąd zasiada w jury programu "Mam Talent", poznała ją jeszcze większa liczba Polaków, dzięki czemu wszystkie nowe utwory momentalnie zyskują ogromną popularność. Jej koncerty bezustannie gromadzą tłumy, zapraszana jest na wszystkie największe, oficjalne imprezy, po ostatniej jednak doszło do czegoś szokującego. Nagle internet zalała cała lawina paskudnych opinii, których Agnieszka Chylińska z pewnością się nie spodziewała.

Niezwykły występ Chylińskiej podczas Sylwestra

Z okazji rozpoczęcia Nowego Roku każda stacja telewizyjna tradycyjnie postanowiła urządzić własną imprezę sylwestrową. TVN oczywiście zaprosił do występu swoją czołową piosenkarkę - Agnieszkę Chylińską i wydawało się, że był to bardzo dobry wybór. Jej ostatni album "Pink Punk" został bardzo dobrze przyjęty przez fanów, dlatego też utwory z tego wydawnictwa wykonywane na żywo w Warszawie za każdym razem wprawiały fanów w euforię i wywoływały żywe oklaski i krzyki. Tymczasem teraz okazuje się, że nie wszystkim jednak występ przypadł go gustu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Chylińska ostro skrytykowana

W mediach społecznościowych pojawiły się dziesiątki niezwykle krytycznych komentarzy, które jasno pokazują, że występ nie dla wszystkich był najlepszym koncertem tego wieczoru. Paskudne opinie dotyczyły wszystkiego - od stroju kobiety, przez jej fryzurę i makijaż, aż do barwy głosu i muzyki. - Wstyd, że taki wariat wychodzi na scenę i drze japę. Co to niby ma być? - krytykuje internauta. - Ma już swoje lata, a wygląda jakby do gimnazjum chodziła. Trochę godności i dobrego stylu - ocenia kolejna osoba. - Tego się słuchać nie dało. Drze się niemiłosiernie, brzmi to ohydnie, wygląda jak strach na wróble... 3x NIE, dziękujemy i nie zapraszamy za rok - ostro pisze internautka. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Zbigniew Wodecki: Romans prawie zniszczył mu życie
  2. Norbi odejdzie z „Jaka to melodia”? Jest już data
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News