Agnieszka Chylińska ślub. To było niesamowite wydarzenie

Agnieszka Chylińska ślub. To było niesamowite wydarzenie Źródło: fot,youtube.com/TVN Style

Agnieszka Chylińska ślub artystki wywołał swego czasu wielkie zamieszanie. Pomimo tego, że piosenkarka bardzo broni swojej prywatności, to nie udało się jej utrzymać wszystkich informacji dotyczących swojego ślubu w tajemnicy. Dotarliśmy do wszystkich szczegółów, jakie do tej pory owiane były aurą tajemnicy.

Agnieszka Chylińska ślub piosenkarki miał odbyć się pomiędzy rokiem 2010, a 2012. Małżeństwo gwiazdy telewizji TVN i ikony polskiego rocka nie było pierwszym, w jakie wstąpiła. Jak się okazuje, historia zawierania małżeństw przez kobietę jest owiana niejednym sekretem.

Agnieszka Chylińska ślub

Ze swoim obecnym partnerem, a także mężem swoich dzieci Markiem, piosenkarka wzięła ślub najprawdopodobniej w roku 2010. Pomimo tego, że gwiazda się do tego nie przyznawała, to portale plotkarskie relacjonowały, jakoby kobieta miała po raz drugi stanąć na ślubnym kobiercu. Dopiero w 2012 roku, sama Chylińska, jak tez osoby z jej otoczenia potwierdziły o fakcie sformalizowania związku pary zakochanych. - To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy - powiedziała menadżerka Chylińskiej, Joanna Ziędalska-Komasińka w rozmowie z "Życiem na gorąco". Poprzednie małżeństwo kobiety zostało zawarte w 2002 roku. Ówczesnym wybrankiem serca piosenkarki był jej menadżer Krzysztof Krysiak. Niestety, ale małżeństwo wytrzymało tylko rok i byli zakochani rozeszli się zarówno na sferze miłosnej, jak i zawodowej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Chylińska ślub kościelny

Wiele osób zachodzi w głowę, jak wyglądały ceremonie ślubne kobiety. Agnieszka Chylińska przez wiele lat swojego życia deklarowała się jako zagorzała ateistka. Dopiero kolega z pracy, Szymon Hołownia, miał sprawić, że na nowo zaczęła wierzyć w Boga. Artystka przyznała, że ma ślub kościelny, a nawet ochrzciła swoje dzieci. - Do tego dochodzi trudna relacja z Kościołem, do którego chciałam się przytulić, a dziś nie wiem, czy jest w nim dla mnie miejsce. Dla mnie – pieprzonej formalistki, która ma ślub kościelny, ochrzczone dzieci. Czuję więc, że tkwię w jakimś klinczu. Okazuje się, że nie mieszczę się w schemacie, który sama sobie wymyśliłam - zwierzyła się w niezwykle szczerej rozmowie z dziennikarzami Onetu. W jej ceremonii zaślubin wzięli udział tylko najbliżsi. O zawarciu przez Chylińską w mediach zrobiło się głośno, kiedy artystka udzielając wywiadu i opowiadając o swoim partnerze nazwała go swoim mężem. Wówczas na jaw wyszło, że Agnieszka i tajemniczy Marek są już kilka lat po ślubie. Piosenkarka przyznała, że razem z mężem byli w sporym szoku, że aż przez tak długi czas udało im się utrzymać tę tajemnicę z dala od mediów.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  2. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest 
  3. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym 
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość! 
  5. Andrzej Grabowski schudł. Aktor uratował swoje życie w ostatnim momencie 
  Następny artykuł