Agnieszka Chylińska
fot. YouTube
Bartłomiej Chudy - 27 Listopada 2018

"Umierałam z rozpaczy". Przełomowe wyznanie Chylińskiej

Agnieszka Chylińska kontynuuje trasę koncertową ze swoją nową płytą "Pink Punk". Publika wciąż przywołuje jednak "klasyki" Chylińskiej, w kulisach sporo mówi się też o jej mocnych, szczerych do bólu wywiadach. Swoimi wyznaniami artystka poruszyła serca i umysły tysięcy Polaków.

Agnieszka Chylińska nie zwalnia tempa. Gwiazda jeździ po Polsce dając koncerty z utworami z nowej płyty "Pink Punk". Jest ona swego rodzaju powrotem do przeszłości, jak sama Chylińska przyznała w jednym z wywiadów, "wykrzyczeniem" swoich przemyśleń z życia.

Gwiazda objeżdża z nową płytą Polskę. Agnieszka Chylińska o kulisach powstawania krążka

Wokalistka pozostaje na ustach całej Polski. Nie tylko przez pryzmat nowej płyty, czy nieustannych kombinacji z fryzurami. Irokezy stały się ostatnimi czasy jej znakiem rozpoznawczym. Chodzi o mocne deklaracje Chylińskiej. Fani, poznający kulisy powstawania nowych płyt, mogą być w szoku. - Na poprzedniej płycie „Forever Child” umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta „Pink punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie - opisała emocje Agnieszka Chylińska. Wyznała, że to "życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można - stwierdziła.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Rozbrajająca szczerość, której świadkami byliśmy również oglądając wywiad Chylińskiej w TVN, przysparza gwieździe liczne rzesze fanów, ale i krytyków. Jej zwolennicy identyfikują się z artystką, która nie boi się mówić o boleściach swojego życia. Jak tylko może stara się przy okazji rozgraniczać sprawy twórczo-biznesowe od życia prywatnego, którego strzeże nad wyraz skutecznie. Koncert był częścią trasy koncertowej promującej „Pink Punk” - wydany pod koniec października tego roku nowy album artystki. „Pink Punk” jest odważną odpowiedzią dojrzałej już kobiety, której nie interesują przewidywalne ścieżki życia. Kolejne koncerty jedynie utwierdzają uczestników w tym przekonaniu. Ostatnio do hitów w wykonaniu Agnieszki Chylińskiej bawiła się publiczność w Radomiu. Na koncercie, który odbył się 23 listopada, artystka szybko złapała dobry kontakt z publiką. Przypomniała obecnym swoje hity sprzed lat, m. in. singiel "Nie mogę cię zapomnieć", czy "Drzwi", utwór jeszcze z czasów kiedy liderowała zespołowi O.N.A.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Czy Agnieszka Chylińska ma męża? Nigdzie go nie widać, a jednak ma!
  2. Chylińska marnieje na naszych oczach. Powód jej mizernego stanu odbiera mowę
  3. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Później wszyscy je ze smakiem jemy
Maja OstaszewskaWiedziałeś, że te gwiazdy nie jedzą mięsa?!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News