Agnieszka Chylińska: Rodzice artystki unikają mediów, kim są?

Agnieszka Chylińska: Rodzice artystki unikają mediów, kim są? Źródło: yt/Pomaton

Agnieszka Chylińska rodzice: czy córka spełniła ich oczekiwania? Piosenkarka rzadko wspomina swoje dzieciństwo i niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Teraz sama jest mamą i z pewnością zrozumie, jak wielką odpowiedzialnością jest wychowywanie dzieci.

Agnieszka Chylińska rodzice z pewnością mieli z nią wiele zachodu. Jedna z największych polskich gwiazd dzisiaj szokuje stylem i wizerunkiem. Jednak kilka lat temu piosenkarka była prawdziwą skandalistką. Rzadko mówi o swoim dzieciństwie. Co wiemy o jej rodzinnym domu?

Agnieszka Chylińska rodzice skrywają tajemnicę. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej?

Mama Agnieszki Chylińskiej jest pedagogiem. Wokalistka wspominała w jednym z wywiadów, że była bardzo rezolutnym i obowiązkowym dzieckiem. Przez to, mała Aga chciała zostać... pisarką. Jej pasje podzielali wtedy rodzice, którym marzeniem było, aby ta poszła na studia. - Byłam rezolutnym i zdolnym dzieckiem. W wieku sześciu lat zaczęłam pisać wiersze. Szybko uczyłam się też języków. Rodzice mieli nadzieję, że pójdę na studia - mówiła w jednym z wywiadów Chylińska. Jej nastoletnie życie jednak zweryfikowało marzenia. Siedziała w swoim pokoju i słuchała muzyki: Jacksona, Sandrę, a nawet Modern Talking. - Podobał mi się ten śpiewający brunet Thomas Anders - wspominała w jednym z wywiadów Chylińska. Piosenkarka nie widziała dla siebie innej drogi - postanowiła zacząć śpiewać. Kiedy okazało się, że jest utalentowana, rodzice musieli się pogodzić z jej nietypową drogą na szczyt.

Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej?

Andrzej Chyliński jest... dziennikarzem muzycznym. Jego profesja z pewnością wpłynęła na zainteresowanie córki muzyką. Już od dzieciństwa w jej pokoju znajdowały się płyty kluczowych muzyków. Na początku podchodził do pasji córki z rezerwą. Agnieszka pewnego dnia wróciła późno w nocy. Na pytanie, gdzie była, odpowiedziała, że w kawiarni. Ojciec nie wytrzymał i sprał swoją córkę, przypominając, że powinna być grzeczna. To jednak nie podziałało, bo Chylińska chwilę później ścięła włosy na zero i zaczęła grać w zespole. Rzuciła także szkołę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Byłam agresywna, nieszczęśliwa i zakompleksiona - wyznała w wywiadzie.

Matka Chylińskiej. Jakie są ich relacje dziś?

Wizerunek Agnieszki Chylińskiej nieco złagodniał i pomimo dość kontrowersyjnych fryzur, artysta deklaruje, że jest przede wszystkim matką. Rzadko mówi o swoich bliskich i nie chce ich pokazywać światu. Jednak artystce zdarzyło się wspomnieć, że jej mama pomaga jej w wychowaniu dzieci i zawsze wspiera ją, gdy ta jest w potrzebie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Nie żyje jej oprawca
  2. Wyrzucona z Polsatu gwiazda dolała oliwy do ognia. Po sieci krążą szokujące zdjęcia
  3. Gwiazda Przyjaciółek i Rodzinki.pl zdradziła wszystko! Będziecie w szoku
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News