Agnieszka Chylińska
Screenshot z youtube.com/AgnieszkaChylińska
Mateusz Nieścierowicz - 17 Lutego 2019

Agnieszka Chylińska latami skrywała przykry sekret. Chodzi o jej rodziców

Agnieszka Chylińska ostatnio wydała nową płytę, która przez fanów została odebrana wyjątkowo pozytywnie. Przy okazji tego wydarzenia podzieliła się istotnymi faktami z przeszłości. Okazało się, że latami skrywała przykry sekret dotyczący swoich rodziców.

Agnieszka Chylińska po raz kolejny wstrząsnęła fanów. Ostatnio nie boi się publicznie konfrontować ze swoją wyjątkowo przykrą przeszłością. Szczególnie głośno było o wywiadzie, który opublikowany został na jej oficjalnym kanale Youtube. Okazuje się, że nie tylko ona ma za sobą wstrząsające chwile, które dotyczą jej i rodziców. Również Katarzyna Nosowska przyznała się, że ma na tym polu nieprzyjemne doświadczenia.

Agnieszka Chylińska wzruszyła fanów. Współczują jej

Obie wybitne wokalistki miały okazję porozmawiać ze sobą w Szczecinie, gdzie dały koncert z okazji promocji płyty Chylińskiej pod tytułem "Pink Punk". Nosowska postanowiła podzielić się z Chylińską smutną historią związaną z początkami jej kariery, która trwa do dziś. - Matka była na moim pierwszym występie publicznym, ale to akurat nie był Hey, to było jeszcze wcześniej i pamiętam, że usiadła, a potem powiedziała: "Ja nie wiedziałam, że ty w ogóle śpiewasz". Ja mam wrażenie, że ona do tej pory nie do końca ogarnia, czym ja się w życiu zajmuję - z żalem opowiada Katarzyna Nosowska. Chylińska również w tej kwestii ma nieprzyjemne doświadczenia. Jej mama też nie dawała jej takiego wsparcia, na jakie ta liczyła. - Znam ten ból. Od rodziców dostałam wilczy bilet, wedle matki byłam artystką ze spalonego teatru, a ojca bardzo rozczarowałam. Nie mogłam pojąć tego, że mnie nie wspierali. Byłam pełna kompleksów, potrzebowałam telefonu od matki, która by powiedziała: "Córeczko, dasz radę" - wyraźnie zrozpaczona i wstrząśnięta odpowiedziała Chylińska. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof ZiemiecMiał odejść z TVP przez manipulacje. Nikt się tego nie spodziewałCzytaj dalej

Wokalistki porównują swoje relacje z matkami

Obecnie Nosowska ma ze swoją mamą bardzo dobry kontakt. Są przyjaciółkami. Przeszkadza jej jednak pewien fakt. Matka bywa zdecydowanie nadopiekuńcza. - Mówi do mnie "załóż te kapcie", "nie garb się" - śmieje się Nosowska. Agnieszka Chylińska obecnie też zdaje się mieć dobrą relację ze swoją mamą. Media donoszą, że ta pomaga jej w wychowywaniu dzieci. Chętnie realizuje się w roli babci. Ich relacja od momentu, gdy Chylińska dopiero rozpoczynała karierę, stanowczo złagodniała. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. To, co zrobiła Anna Mucha wprawiło wszystkich w osłupienie. Co za widok!
  2. Kim jest partner Roberta Biedronia? Są ze sobą już 17 lat!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec
  4. Służby ostrzegają. Nagła zmiana pogody przyniesie groźne rezultaty
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

[view-gallery id=365093] źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News