Agnieszka Chylińska
Fot. YouTube / Agnieszka Chylińska
Wiadomości Pikio - 5 Grudnia 2018

Oto największa tajemnica Chylińskiej. Tego się nie spodziewaliście

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Jej zadziorna osobowość, odważne tatuaże oraz niewyparzony język to coś, za co pokochały ją setki tysięcy ludzi. Chociaż piosenkarka stara się być osobą silną i bezkompromisową, to nie zawsze tak było. Jej przeszłość to smutna opowieść o cierpieniu.

Agnieszka Chylińska bardzo strzeże swojej prywatności. O jej mężu wiemy jedynie tyle, że jest i ma na imię Marek. Rodzina to sfera do której piosenkarka nie wpuszcza żadnych obcych ludzi. Ma to związek z jej traumatyczną przeszłością, której nigdy nie ukrywała. W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała coś szokującego. - Zostałam rozjechana w wieku 18 lat przez bardzo dojrzałego faceta, który potraktował mnie jak gówno (...) Jak był rock’n’roll i działy się różne rzeczy, to zawsze chciałam być najlepszą we wszystkim, byciu złą, najbardziej wyuzdaną, byciu najbardziej zachlaną - szokująco wyznała.

Agnieszka Chylińska szczerze o swojej przeszłości. Czemu nie chce pokazać męża?

Szczególna ochrona prywatności przez wokalistkę zespołu O.N.A dla wielu osób jest niezwykle zadziwiająca. Większość gwiazd lubi się przecież pławić w blasku sławy, chwalić udanym małżeństwem, a czasem nawet na nim zarabiać. Okazuje się, że Agnieszka nie należy do tego grona osób, przez to co wydarzyło się w jej przeszłości. Kobieta została bardzo skrzywdzona, przez co dzisiaj nie potrafi już nikomu zaufać. - Oddałam kiedyś całe serce komuś, kto zrobił z tego tatar. I dlatego mam dziś problem z zaufaniem, z otworzeniem się i z tym, żeby na hasło "kocham cię" zareagować dobrze. Jak się pojawia bliskość, to mnie już nie ma - szczerze wyznała. Mimo to piosenkarka nigdy nie traciła nadziei na to, że jeszcze kiedyś uda jej się stworzyć prawdziwą, zgraną rodzinę: - Wierzyłam w to, że uda mi się wejść w standardowy świat. Mówię o małżeństwie, rodzinie… - wzruszająco opowiadała. Jej wiara okazała się być niezwykle przydatna. Dziś kobieta jest żoną, a także matką trójki malutkich dzieci. Ochrona swojej prywatności zdaje się zapewniać jej szczęście i bezpieczeństwo.

Inni od wszystkich par, czyli liga na stadionach zamiast blasku fleszy

O życiu prywatnym Agnieszki Chylińskiej oraz jej partnera wypowiedział się jeden ze znajomych pary. Oznajmił on, że to jest ich świadoma decyzja, w kwestii której są niezwykle zgodni i konsekwentni. Nie ma tam miejsca na celebryckie ścianki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Edyta OlszówkaTe gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?Czytaj dalej
- Oni nie żyją jak typowe gwiazdy. Nie ma ich na Instagramie, nie chodzą do modnych restauracji. Za to chętnie oglądają mecze polskiej ligi na stadionach – zdradził ich wspólny znajomy. O sposobie życia gwiazdy wypowiedział się również Marek Sierocki, który jest znaną i cenioną postacią w świecie polskiej muzyki. Oznajmił on, że Agnieszka jest po prostu szczera. Nie umie kłamać, a droga jaką obrała nie jest żadnym tanim chwytem marketingowym. - To nie jest wymyślona z premedytacją forma promocji kolejnego krążka. Agnieszka ma taką konstrukcję psychiczną, że nie potrafi ściemniać. A przecież w muzyce chodzi przede wszystkim o prawdę – powiedział.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To już plaga na polskich drogach! Kolejny pojazd kolumny VIP dachował i sparaliżował ruch
  2. PiS w furii, prawica spanikowana. „Wszystkie pomniki Kaczyńskiego zostaną ZBURZONE”
  3. Dlaczego nie da się zalogować na Facebooka? „Wpisuję dobre hasło…” Awaria portalu
  4. Dla Biedronki i Lidla to dramat. Klienci nie mogą w to uwierzyć
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
BoczekPolsat: Dramaty gwiazd hitowych seriali. Trudne chwile w ich życiuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News