Fani Agnieszki Chylińskiej są zachwyceni. Już niedługo otrzymają piękny prezent

Fani Agnieszki Chylińskiej są zachwyceni. Już niedługo otrzymają piękny prezent Źródło: screen/youtube/agnieszka chylińska

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbarwniejszych polskich wokalistek, która co i raz zaskakuje swoich fanów niezwykłymi kreacjami, kolorowymi fryzurami oraz odważnymi wypowiedziami. Jej sympatycy znowu będą mieli powód do zadowolenia. Już niedługo otrzymają od piosenkarki wyjątkowy i piękny prezent. 

Agnieszka Chylińska największą rozpoznawalność zyskała dzięki pełnieniu funkcji wokalistki w zespole O.N.A., który w bardzo krótkim czasie zatrząsł rodzimą sceną muzyczną i na zawsze odmienił oblicze polskiego rocka. Choć od tamtego czasu minęło już wiele lat, a piosenkarka stała się także gwiazdą telewizji i twarzą uwielbianego przez Polaków "Mam Talent!", to jej pomysły wciąż nie przestają zadziwiać. Oryginalne stylizacje, kolorowe włosy oraz liczne tatuaże to jej znak rozpoznawczy, a nie mniejszym uznaniem wśród fanów cieszą się także jej odważne i głośne wypowiedzi. Teraz jednak Agnieszka Chylińska postanowiła zrobić coś, co zachwyci wszystkich jej fanów. Przygotowała dla nich niesamowity prezent.

Agnieszka Chylińska ma dla fanów niesamowitą niespodziankę

Ten rok Agnieszka Chylińska głośno zapowiada jako szczególnie dla niej ważny i wyjątkowy. To już 25 lat działalności na scenie, dlatego też chce, by ta niezwykła rocznica pozostała zarówno w jej pamięci, jak i we wspomnieniach fanów na długo. Teraz okazuje się, że przygotowana trasa koncertowa "Pink Punk Tour" to nie wszystko, co gwiazda ma do zaproponowania fanom, czeka ich bowiem specjalny prezent. - Aga pisze teraz książki, tym razem dla dorosłych - wyjawiają tajemnicę znajomi piosenkarki w rozmowie z magazynem "Flesz". Grupa odbiorców określona została celowo, Agnieszka Chylińska bowiem ma już na swoim koncie cztery książki, wszystkie są jednak dla dzieci: "Labirynt Lukrecji", "Zezia i Giler", "Zezia i wszystkie problemy świata" oraz "Zezia, Giler i Oczak". Każda z tych publikacji szybko zyskała ogromne grono fanów, przewiduje się więc, że nowy twór ma rozpocząć kolejną, wielką serię.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka nie przestaje zaskakiwać

Praca nad nową książką oraz ogromna trasa koncertowa to nie wszystko, czym Agnieszka Chylińska chce w najbliższym czasie zaskoczyć swoich fanów. Jak podaje menadżerka w rozmowie z "Fleszem", celebrytka właśnie "prowadzi rozmowy ze stacjami telewizyjnymi w sprawie dużych wydarzeń medialnych", możemy się więc spodziewać, że już wkrótce zobaczymy ją nie tylko w "Mam Talent". ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  2. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  3. Dzisiaj wieczorem setki tysięcy osób włączą Polsat. Jeden z najlepszych filmów tej dekady
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany materiał o papieżu
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Viva! Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News