agnieszka chylińska_po
yt/tvn
Anna Maria Guziewska - 2 Grudnia 2018

Chylińska wybuchła płaczem. Nie mogła wytrzymać

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej barwnych postaci w polskim show biznesie. Nierzadko daje na wizji upust swoich emocji. Bezpośrednia, spontaniczna i przebojowa - zaznaczają jej fani. Teraz zaskoczyła ich ponownie. Nie potrafiła ukryć wzruszeń.

Agnieszka Chylińska przeszła niesamowitą metamorfozę. Od miłośniczki "ciężkiej muzyki" i mrocznego wizerunku, stała się teraz kolorową, świadomą siebie kobietą. Jej ostatnia płyta wywołała spore poruszenie na rynku muzycznym. Otwarta i bezpardonowa zaskakuje niemal za każdym razem, gdy udziela się w mediach.

Co zrobiła Agnieszka Chylińska w studio TVN? Wzruszeni widzowie nie mogli ukryć łez

Podczas finału programu "Mam talent" na antenie TVN wystąpiło kilkunastu uczestników. Wszyscy zmierzali do mety i chcieli stanąć na podium. W ocenie jury pokazano naprawdę wysoką jakość spektakularnych występów. Jeden z nich wyjątkowo wzruszył Chylińską. Piosenkarka po prostu wybuchła płaczem. Po kilku tkliwych, zabawnych i dopracowanych występach przyszedł czas na pokaz akrobatycznego zespołu Duo Destiny. Para, która zaprezentowała spektakularną kombinacje otrzymała oklaski na stojąco. - To była po prostu doskonałość, perfekcja - powiedział Augustin Egurrola. - Jestem porażona - wtórowała Małgorzata Foremniak. Agnieszka Chylińska zalała się łzami podczas pokazu, a w swoim komentarzu po salwie oklasków prosiła widzów o oddawanie głosów właśnie na tę parę. Okazuje się, że Duo Destiny przemówiło nie tylko do jury, ale i do audytorium TVN, bowiem para zwyciężyła 11. edycję programu "Mam talent".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jolanta RutowiczTVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienieCzytaj dalej
To właśnie ten zespół zdobył "złoty przycisk" Agnieszki podczas przesłuchań. Zdaje się, że wzruszona dokonaniami pary od początku, nie miała wątpliwości, że nagroda właśnie należy się dwojgu. Po ogłoszeniu wyników Chylińska znów wybuchła płaczem, pokazując, że cieszy się ze szczęścia uzdolnionych uczestników. Para otrzymała czek w wysokości stu tysięcy złotych, który z pewnością wpłynie na ich przyszłość. Teraz akrobatyczny tandem będzie mógł się skupić na treningach i zaplanowaniu przyszłych występów. Za sprawą popularności i miana najlepszych w 11. edycji z pewnością dotrą do wielu serc i gustów. Jedną z największych fanek pary z pewnością jest Agnieszka Chylińska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Telewidzowie TVN oburzeni. Gwiazdor poniżył swoją żonę
  2. Wszyscy mówią o DDTVN! To co zrobili na początek grudnia POWALA
  3. Była żona Marcinkiewicza zostanie gwiazdą TVN?! Opadną Wam szczęki
  4. Znaki zodiaku i ich największe zalety. Jakie są Twoje?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać. Odpowiedź eksperta
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News