Agnieszka Chylińska popłakała się jak dziecko. Wszystko nagrała kamera

Agnieszka Chylińska popłakała się jak dziecko. Wszystko nagrała kamera

Agnieszka Chylińska jest polską wokalistką, która często udziela się w mediach. Jest także jurorem w programie Mam Talent, a uważana jest za twardą kobietę z mocnym charakterem. Czasem jednak zdarzają się sytuacje, w których buntowniczy image nie wystarczy. Chylińska rozpłakała się przed kamerami jak dziecko, po tym, co usłyszała. 

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej rozpoznawanych i charakterystycznych wokalistek w naszym kraju. Kobieta swoją sławę zdobyła dzięki licznym występom z zespołem O.N.A. oraz dalej pod swoim nazwiskiem. Na swoim koncie ma kilkanaście płyt studyjnych, setki koncertów i oczywiście miliony fanów, jednak swoją rozpoznawalność znacząco poszerzyła dzięki udziałowi w programie TVN Mam Talent, gdzie zasiada w jury. Swoim wizerunkiem i wypowiedziami kreuje się na silną kobietę z mocnym charakterem, jednak czasem nie wszystkie emocje da się schować pod tatuażami. Chylińska popłakała się właśnie przed kamerami na oczach milionów widzów po tym, co usłyszała.

Agnieszka Chylińska w nowym sezonie Mam Talent

Mam talent miał rok przerwy w nadawaniu, jednak teraz TVN powraca z 11. już serią programu, która nie zapowiada żadnych wielkich zmian w zasadach. Wciąż uczestnicy przesłuchiwani będą przez 3-osobowe jury, tym razem w składzie: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Agustin Egurrola, a program prowadzić będzie dwóch ulubionych przez widzów prowadzących: Marcin Prokop oraz Szymon Hołownia. Co prawda z każdą kolejną edycją popularność show spada, jednak nie zmienia to faktu popularności programu. Oglądalność podczas pierwszej edycji przekraczała 4, a chwilami nawet 5 milionów widzów, podczas gdy ostatniej, 10. edycji z 2017 roku rzadko udawało się dotrzeć do 3 mln Polaków.

Dlaczego Agnieszka Chylińska popłakała się przed kamerami?

Wielkie talent-show TVN jest jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Właśnie rozpoczyna się nowa seria zmagań o główną nagrodę, nie brakuje więc i momentów wzruszenia. Jednym z nich było wykonanie przez 12-letniego Marcina Maciejczaka utworu "Zacznij od Bacha". Warto dodać, że kompozycja pochodzi z repertuaru niedawno zmarłego Zbigniewa Wodeckiego. - Pokazałeś mi, jak bardzo mi Zbyszka brakuje - powiedziała wzruszona Agnieszka Chylińska, której policzki były mokre od łez. Wśród muzyków krąży anegdotka, jakoby Wodecki miał kiedyś powiedzieć Agnieszce Chylińskiej, że "będą z niej ludzie" i dokładnie tak samo teraz kobieta powiedziała teraz do nastoletniego uczestnika programu. Jury było zgodne - chłopiec przeszedł do kolejnego etapu.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Dziennikarz upokorzył Meghan Markle! Okropne zarzuty
  2. Tak wygląda polska policja. Komendant aresztowany, okazał się gangsterem
  3. PiS się doigrał. KE podejmuje działania wobec Polski
Następny artykuł