Agnieszka Chylińska popłakała się jak dziecko. Wszystko nagrała kamera

Agnieszka Chylińska popłakała się jak dziecko. Wszystko nagrała kamera

Agnieszka Chylińska jest polską wokalistką, która często udziela się w mediach. Jest także jurorem w programie Mam Talent, a uważana jest za twardą kobietę z mocnym charakterem. Czasem jednak zdarzają się sytuacje, w których buntowniczy image nie wystarczy. Chylińska rozpłakała się przed kamerami jak dziecko, po tym, co usłyszała. 

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej rozpoznawanych i charakterystycznych wokalistek w naszym kraju. Kobieta swoją sławę zdobyła dzięki licznym występom z zespołem O.N.A. oraz dalej pod swoim nazwiskiem. Na swoim koncie ma kilkanaście płyt studyjnych, setki koncertów i oczywiście miliony fanów, jednak swoją rozpoznawalność znacząco poszerzyła dzięki udziałowi w programie TVN Mam Talent, gdzie zasiada w jury. Swoim wizerunkiem i wypowiedziami kreuje się na silną kobietę z mocnym charakterem, jednak czasem nie wszystkie emocje da się schować pod tatuażami. Chylińska popłakała się właśnie przed kamerami na oczach milionów widzów po tym, co usłyszała.

Agnieszka Chylińska w nowym sezonie Mam Talent

Mam talent miał rok przerwy w nadawaniu, jednak teraz TVN powraca z 11. już serią programu, która nie zapowiada żadnych wielkich zmian w zasadach. Wciąż uczestnicy przesłuchiwani będą przez 3-osobowe jury, tym razem w składzie: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Agustin Egurrola, a program prowadzić będzie dwóch ulubionych przez widzów prowadzących: Marcin Prokop oraz Szymon Hołownia. Co prawda z każdą kolejną edycją popularność show spada, jednak nie zmienia to faktu popularności programu. Oglądalność podczas pierwszej edycji przekraczała 4, a chwilami nawet 5 milionów widzów, podczas gdy ostatniej, 10. edycji z 2017 roku rzadko udawało się dotrzeć do 3 mln Polaków.

Dlaczego Agnieszka Chylińska popłakała się przed kamerami?

Wielkie talent-show TVN jest jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Właśnie rozpoczyna się nowa seria zmagań o główną nagrodę, nie brakuje więc i momentów wzruszenia. Jednym z nich było wykonanie przez 12-letniego Marcina Maciejczaka utworu "Zacznij od Bacha". Warto dodać, że kompozycja pochodzi z repertuaru niedawno zmarłego Zbigniewa Wodeckiego. - Pokazałeś mi, jak bardzo mi Zbyszka brakuje - powiedziała wzruszona Agnieszka Chylińska, której policzki były mokre od łez. Wśród muzyków krąży anegdotka, jakoby Wodecki miał kiedyś powiedzieć Agnieszce Chylińskiej, że "będą z niej ludzie" i dokładnie tak samo teraz kobieta powiedziała teraz do nastoletniego uczestnika programu. Jury było zgodne - chłopiec przeszedł do kolejnego etapu.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Dziennikarz upokorzył Meghan Markle! Okropne zarzuty
  2. Tak wygląda polska policja. Komendant aresztowany, okazał się gangsterem
  3. PiS się doigrał. KE podejmuje działania wobec Polski
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News