Agnieszka Chylińska padła ofiarą przestępstwa. Trwają poszukiwania sprawcy

Agnieszka Chylińska padła ofiarą przestępstwa. Trwają poszukiwania sprawcy

Agnieszka Chylińska padła ofiarą przestępstwa - taka wiadomość wypłynęła ze strony managementu artystki. Fani nie kryją swojego zdumienia i oburzenia. Trwają poszukiwania sprawcy.

Agnieszka Chylińska ma za sobą nienajlepsze dni. Atak nadszedł niespodziewanie, zaskoczył zarówno ją, jak i wszystkich jej fanów. Artystka będzie miała z tego powodu mocno utrudnione życie. Agnieszka Chylińska jest wokalistką znanego zespołu O.N.A., ale też osobistością telewizyjną, znaną między innymi z takich programów jak "Mam Talent", w którym jest jurorką od samego początku emisji programu. Mało kto jednak wie, że celebrytka napisała też cztery książki dla dzieci. Gwiazda o wielu talentach będzie musiała jakoś sobie poradzić z tym, że padła ofiarą internetowego przestępstwa.

Agnieszka Chylińska ofiarą cyberprzestępstwa

Celebryci w dzisiejszych czasach nie mogą żyć bez mediów społecznościowych, które są jednym z ich głównych środków wyrazu. Uwielbiają dzielić się ze swoimi fanami szczegółami i momentami ze swojego życia - ze zdecydowaną wzajemnością. Dlatego to też fani Chylińskiej pośrednio stali się ofiarami tego ataku na nią. Jak się okazuje, konta wokalistki na portalach społecznościowych zostały zhackowane przez nieznanego sprawcę. Hakerzy włamali się na jej wszystkie konta i je zablokowali. O całej sytuacji powiadomili menadżerowie artystki. - W odpowiedzi na Wasze pytania, uprzejmie informujemy, że nastąpiła zorganizowana akcja włamania, kradzieży oraz blokada wszystkich naszych oficjalnych (@agnieszka.chylinska) oraz FanKlubow kont na Instagramie. Jesteśmy w trakcie ustalania sprawców - powiadomili agenci Chylińskiej na swoim fanpage'u.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmasowany atak hakerski na polskie gwiazdy?

Nie znamy jeszcze szczegółów sytuacji, ale całość wygląda na zmasowany atak. Agnieszka Chylińska nie jest jedynym takim przypadkiem w przeciągu ostatnich paru miesięcy. Podobne przejścia mają już za sobą między innymi Rafał Szatan i jego żona Barbara Kurdej-Szatan oraz Wiktoria Gąsiewska. Niestety, nierzadko gwiazdy tracą swoje konta bezpowrotnie. - Tyyyy bałwanie !!!!! ( nie obrażając tego pięknego bałwana na zdjęciu ) Jeśli JESZCZE RAZ !!! będziesz próbował włamać się na moją pocztę i mojego Facebooka, ze swojego Windowsa 7 z przeglądarki Chrome, w sieci Plus ( mam również Twój IP ) - to sprawa pójdzie w odpowiednie ręce !!!!!! Mam już dość !!!!! - napisała na Instagramie Kurdej-Szatan w odpowiedzi na ataki hakerskie. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Media: Była próba wtargnięcia do pałacu prezydenckiego. Poznaliśmy oficjalną wersję
  2. Wałęsa odpowiada Cejrowskiemu ws. Adamowicza. „Jeszcze jeden z krainy kretynów”
  3. Margaret nagrała piosenkę, która przejdzie do historii. Nawiązuje do śmierci Adamowicza
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News