Mąż Chylińskiej chciał ją tylko wesprzeć. Wściekła piosenkarka prawie go wyrzuciła

Mąż Chylińskiej chciał ją tylko wesprzeć. Wściekła piosenkarka prawie go wyrzuciła

Agnieszka Chylińska znowu szokuje. Piosenkarka, która właśnie promuje płytę Pink Punk, gościła na kanapie kontrowersyjnego show Kuby Wojewódzkiego. Kobieta wyznała bardzo dużo pikantnych szczegółów z życia prywatnego. To, co mówiła, wstrząśnie fanami wokalistki.

Agnieszka Chylińska znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi. Kobieta niejednokrotnie zaskakiwała opinię publiczną bardzo obrazowymi, niekiedy wulgarnymi wypowiedziami. Na kanapie kultowego show telewizji TVN postanowiła podzielić się tym, jak traktowała swojego męża. Wypowiedzi wokalistki są bardzo zaskakujące.

Agnieszka Chylińska nie kocha męża?

Wokalista postanowiła opowiedzieć prezenterowi telewizyjnemu o swoim mężu i jak bardzo wielką przeszkodę stanowi dla niej czasami obecność ukochanego. td_block_13 limit="1" post_ids="295700"] - To było niezwykłe, bo Marek też był w trakcie porodu i strasznie mi przeszkadzał. To był dramat! Trzymał mnie za rękę, a ja się wyrywałam. Ja go uwielbiam, właśnie za to go uwielbiam. Mam tam taki utwór, gdzie się mszczę na nim, nazywa się „Tapeta”. Ja tam śpiewam: „Rodzę dzieci, ty snujesz po domu się”, a on tam w tych laczkach tak stanął i mówi: „No i znowu masz jakiś problem”. Rozumiesz, na moją krwawicę, na mój artyzm, na tę sztukę, na to rozdzieranie tego zielonego włosa na czworo, a on stoi: „Kupić Domestos?”. Ja: „Ssssss… sam se kup” i powstaje piosenka - powiedziała prowadzącemu piosenkarka. Jak się okazało, gwiazda nie miała także skrupułów, żeby opowiadać o swoich dzieciach. DALSZA CZĘSĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda opowiada o swoim życiu prywatnym

Piosenkarka słynie z bardzo ostrożnego opowiadania o swoim własnym życiu prywatnym. Wokalistka w obecności swojego kolegi z pracy w Mam Talent czuła się jednak na tyle pewnie, żeby opowiedzieć o swoich dzieciach, przytaczając zabawne anegdotki. - Jest taka rozmowa. Ja siedzę w kuchni, rozkminiam, kontestuję. I jest rozmowa między moją 6-letnią Krystyną a 8-letnią Esterą. Krystyna do mnie mówi: Mamo. A może byś sobie zrobiła różowe włosy, na co moja Estera: Nie, nie, wydaje mi się, że będzie zbyt przerysowana [...] Piłka nożna, ja uwielbiam. U nas w domu jest ogromny syf, ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony. Była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze. Marek podchodzi i mówi: kto zrobił takie plamy na telewizorze? A Krystyna mnie podpierdoliła i mówi: A bo mama pokazywała nam, z którym piłkarzem się ożeni - opowiedziała prezenterowi wokalistka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda hitu Polsatu o kryzysie w swoim związku. Fani nie mają wątpliwości
  2. Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną do agencji reklamowej? Pokaż swoją kreatywność
  3. Został oskarżony o gwałt na kobiecie w ciąży. Teraz ma szansę na prezydenturę
  4. Pies na łańcuchu spędził całe życie, czekał na śmierć. Los się odmienił
  5. Słowa Gessler wstrząsnęły Polakami. „Bywa, że lekarz musi amputować nogę, by ratować życie”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News