To był ostatni dzwonek dla Agnieszki Chylińskiej. Niesamowicie szczere wyznanie
Bartłomiej Chudy - 29 Października 2018

To był ostatni dzwonek dla Agnieszki Chylińskiej. Niesamowicie szczere wyznanie

Agnieszka Chylińska i jej kariera, jak na jedną z bardziej rozpoznawalnych artystek przystało, są przedmiotem wnikliwych analiz fanów. Po niedawnej premierze płyty "Pink Pank" gwiazda opowiedziała o kulisach jej powstawania. Fani mogą być zaskoczeni!

Agnieszka Chylińska rozpoczynała karierę w latach 90. Podbiła wówczas serca Polaków jako niepokorna wokalistka zespołu O.N.A. Utożsamiano ją z ciężkimi brzmieniami, artystycznym szaleństwem, a przede wszystkim z charakterystycznym głosem.

Mocny powrót. Agnieszka Chylińska i jej nowa płyta

Sporą zmianę fani odczuli w 2009 roku, kiedy Chylińska wypuściła w świat krążek "Modern Rocking", który - wbrew tytułowi - oznaczał odejście od ciężkich brzmień. Wielu fanów krytykowało za Chylińską za wizerunkową zmianę i popłynięcie w świat szeroko rozumianej komercji. Teraz historia zatacza koło. Agnieszka Chylińska wydała niedawno nowy krążek "Pink Pank". Utwory z płyty, na czele z "Mam zły dzień" są dla fanów jasnym komunikatem - artystka śpiewa, jak zwykle z ikrą, o swoich dylematach osobistych i życiowych. O kulisach i motywacjach opowiedziała w rozmowie ze stacją RMF FM, w miniony piątek. Z przekazu artystki wnioskujemy, że odważne teksty to skutek "tęsknoty Chylińskiej za latami wczesnej młodości".

Ostatni "krzyk" młodości?

- Szukałam bardzo mocno takich dźwięków w muzyce, które mogłyby wyrazić w danym momencie to, co mam - powiedziała Agnieszka Chylińska w RMF FM. Zaznaczyła, że nie potrafi osiąść na laurach, nawet jeśli dany kawałek zostanie uznany za hit.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
molekGwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Myślę też, że bardzo chcę sobie przypomnieć te czasy, kiedy byłam po prostu bardzo młoda. Zawsze też miałam takie marzenie, żeby mieć taki zespół po prostu garażowy - zaskoczyła w rozmowie ze stacją. Stwierdziła ponadto, że z perspektywy jej twórczości nowa płyta ukazała się w "ostatniej chwili". Powiedziała, że za kilka lat podobny krążek zwyczajnie już by nie przeszedł. - Myślę, że w wieku 42 lat jest też coś takiego, że - cholera - ten czas nam ucieka. Myślę "kiedy nagrać tę płytę, gdzie są te szelki, że są te glany, że można coś tam jeszcze "rarara" - uzewnętrzniała się w audycji. Na koniec przyznała, że ten czas nadszedł właśnie dziś. Nam pozostaje wsłuchanie się w najnowsze piosenki Agnieszki Chylińskiej i samodzielna ocena jej twórczości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  2. Agnieszka Chylińska odpaliła prawdziwą petardę. Fani są mocno zaskoczeni
  3. Agnieszka Chylińska Instagram: Niepokojące zdjęcia na profilu gwiazdy
  4. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
Agnieszka DygantTak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News