Porażająca szczerość Agnieszki Chylińskiej. Opowiedziała o swoim mężu

Porażająca szczerość Agnieszki Chylińskiej. Opowiedziała o swoim mężu Źródło: YT/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska poraziła swoją szczerością. Legendarna polska piosenkarka postanowiła przerwać swoje milczenie i opowiedzieć o mężu. Słowa byłej wokalistki O.N.A. mogą szokować. Tak nagłego przypływu emocji nikt się nie spodziewał.

Agnieszka Chylińska była przez całe lata osobą, która ukrywała prawdę o swoim życiu prywatnym i nie zdradzała szczegółów dotyczących swojego związku. Wszystko się jednak zmieniło, a to przy okazji wywiadu z Kubą Wojewódzkim. Piosenkarka postanowiła raz na zawsze przerwać milczenie. Tak nagłego przepływu szczerości i wyjawienia intymnych szczegółów nikt nie mógł się spodziewać.

Agnieszka Chylińska mówi po raz pierwszy o swoim mężu

Wokalistka legendarnego O.N.A. co prawda nie zdecydowała się na ujawnienie personaliów swojego ukochanego, ale powiedziała o nim o wiele więcej. Jak się okazuje, tematyka jej małżeństwa jest dosyć częstym motywem jej piosenek.

- Ja go uwielbiam, właśnie za to go uwielbiam. Mam tam taki utwór, gdzie się mszczę na nim, nazywa się Tapeta. Ja tam śpiewam: „Rodzę dzieci, ty snujesz po domu się”, a on tam w tych laczkach tak stanął i mówi: „No i znowu masz jakiś problem”. Rozumiesz, na moją krwawicę, na mój artyzm, na tę sztukę, na to rozdzielanie tego zielonego włosa na czworo, a on stoi: „Kupić Domestos?”. Ja: „Ssssss… sam se kup” i powstaje piosenka - opowiadała na kanapie u Wojewódzkiego artystka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Intymne szczegóły z życia piosenkarki

Mało kto się tego spodziewał, ale wokalistka zdecydowała się powiedzieć także o sferze seksualnej swojego życia. To, co zdradziła, było bardzo humorystyczne i rozbawiło obecną w studiu publiczność.

- Nie wiem, czy kobiety tak mają, że w tych pierwszych początkach mężczyzna ci pisze: „Tęsknię, oddycham twoim oddechem”, jakieś takie pierdoły, a potem jest: „Kupić kurczaka?”. Ja miałam kiedyś taką sytuację – tak się odwaliłam w coś takiego i piszę: „Przyjedź”, a on: „Kupić schabowe po drodze?”. Ku**a, rozumiesz, on po drodze stwierdził, że po wszystkim jeszcze będę robić kotlety - mówiła gwiazda.

Mimo dużych nieporozumień gwiazda kocha swojego męża i stanowi wraz z nim szczęśliwą rodzinę.

- Ja tak gadam, gadam, ale jesteśmy, trwamy, mamy troje dzieci. On wiedział zresztą, z kim ma do czynienia, więc niech teraz nie ma do mnie żadnych pretensji - zwieńczyła wątek swojego męża piosenkarka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  6. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

źródło: Player.pl

Następny artykuł