Agnieszka Chylińska martwi fanów. "Dzieje się z nią coś okropnego"

Agnieszka Chylińska martwi fanów. "Dzieje się z nią coś okropnego"

Agnieszka Chylińska od lat wzbudza kontrowersje. Wraz z upływem czasu artystka zrzuciła sporo kilogramów, stała się całkowicie nie do poznania. Nowa odsłona ma wielu zwolenników, ale też niektórzy martwią się o stan zdrowia artystki.

Agnieszka Chylińska jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości polskiego show-biznesu. Jej stylizacje oraz muzyka od zawsze wzbudzają wielkie emocje. Na przestrzeni lat wygląd artystki znacznie ewoluował. Zmiany jakie zaszły w kobiecie są spektakularne, ale nie wszyscy uważają je za zdrowe. Przede wszystkim najwięcej fanów zwraca artystce uwagę na jej wagę. Agnieszka nie przypomina już pulchnej siebie z początków kariery. Z roku na rok jej waga spadała, wzbudzając coraz większe zaniepokojenie. Ostatnia kreacja w jakiej pojawiła się na ramówce TVN uwydatniła szczupłą figurę wokalistki. 42-letnia piosenkarka pojawiła się w krótkiej, czarnej sukience odsłaniającej jej długie, szczupłe nogi. Te zaś zostały jeszcze bardziej podkreślone przez wysokie, niebieskie szpilki. Jeśli dodamy do tego wygolone po bokach, postawione, niebieskie włosy i różowe kolczyki, otrzymamy prawdziwą sensację. Poza zachwytami nie zabrakło słów krytyki.

Agnieszka Chylińska z roku na rok coraz chudsza?

Niewątpliwie zjawiskowa kreacja Agnieszki odbiła się dużym echem wśród społeczności. Wielu fanów jest zachwyconych. Zdarzają się jednak głosy wyrażające zaniepokojenie zarówno wagą celebrytki jak i ogólną jej metamorfozą. - Jeszcze trochę odchudzania i Aga wizualnie niczym od faceta różnić się nie będzie, ale power ma od tej dwójki większy - czytamy pod jednym ze zdjęć na Instagramie Chylińskiej - Aga, szanuję za IQ, ale dlaczego image takie "chłopski"? - komentuje inny internauta Głosy wyrażające niepokój mogliśmy dostrzec już wcześniej. Niektórzy podejrzewają u artystki chorobę. - Czy Agnieszka jest chora - wygląda na anorektyczkę? - pisze jeden z internautów. - Szefowa to jeszcze rzuca cień? - wypowiada się ktoś inny. - Piękna,super babka ale naprawdę przytyj bo źle wygląda skóra i kości???????????? - piszą zmartwieni fani. A jak wy oceniacie nową odsłonę wokalistki? Czy to jeszcze oryginalność czy już krok za daleko?

  1. Edyta Górniak nie wytrzymała. Ujawniła swój największy sekret: "Boję się!"
  2. Gwiazda TVN i TVP publicznie wpadła w szał! Została paskudnie oszukana
  3. Córka Tyszkiewicz była świadkiem samobójstwa. Słynny artysta wbił sobie nóż
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> Źródło: gala.pl
Następny artykuł