Chylińska marnieje na naszych oczach. Powód jej mizernego stanu odbiera mowę

Chylińska marnieje na naszych oczach. Powód jej mizernego stanu odbiera mowę Źródło: Fot. YouTube / Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej barwnych i kontrowersyjnych postaci Polskiego świata show biznesu. Piosenkarka przechodziła już przez etap brzydkiego kaczątka, długowłosej blondynki, a także dziewczyny z irokezem. Aktualnie łączy w sobie cechy rockowej wokalistki oraz pastelowej dziewczynki. A jak ma się do tego jej waga?

Agnieszka Chylińska, na początku swojej kariery, nie miała figury modelki. Zestawiając jej aktualne fotografie z tymi z początku lat 2000 aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Co takiego stało się, że gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę? Na te pytanie odpowiada sama zainteresowana.

Agnieszka Chylińska sama dla siebie katem

Kontrowersyjna wokalistka zespołu O.N.A zdobyła się w ostatnim czasie na dość odważne wyznanie. Powiedziała, że jej obecny wygląd nie jest spowodowany ani żadną chorobą, ani trudami związanymi z wychowaniem trójki małych dzieci. Jak sama podkreśla, wygląda tak, bo po prostu sama tego chce. Jest dla siebie bardzo rygorystyczna, a swoją aktualną figurę zawdzięcza tylko i wyłącznie swojemu samozaparciu. Celebrytka przyznała się również do tego, że lubi mieć w życiu jakiś cel. Jednym z nich jest szczupła sylwetka i utrzymanie wagi. - Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: zobacz jaka jestem mocarna, zobacz, jak ja mogę - wyznała podczas wywiadu który przeprowadzała Magda Mołek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przerażeni ludzie z otoczenia piosenkarki martwią się o jej zdrowie

Wagą Agnieszki mocno zainteresowały się media oraz koledzy z branży, a także fani. O wyglądzie piosenkarki wypowiadał się nawet jej bliski kolega z branży, Kuba Wojewódzki. Kobieta nie dała mu się jednak sprowokować i podczas odwiedzin w jego programie nie pozwoliła na to, aby kontynuować ten temat na wizji. Zaniepokojeni szczególnie są sympatycy, którzy boją się o jej zdrowie. - Rozumiem, że każda kobieta chce wyglądać seksownie i szczupło, ale trzeba zachować jakiś balans. Agnieszko, może już wystarczy. Nie chcemy, żeby przerodziło się to w jakąś anoreksję :( - napisała troskliwie jedna z fanek Chylińskiej. Agnieszka Chylińska w wywiadzie przyznała się również do tego, że nie korzystała z pomocy żadnego trenera personalnego. Według kobiety nie istnieje taka osoba, która byłaby w stanie okiełznać jej nietuzinkowy charakter. Dlatego też postanowiła poradzić sobie sama.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  2. Próbowali to wyciszyć! Ujawniono wstrząsające kulisy wypadku limuzyny prezesa TVP
  3. Karol nigdy jej tego nie wybaczył. Księżna Diana publicznie go upokorzyła i zdeptała ego
  4. Gorąco wokół intymności Roznerskiego! Jego partnerka wolała zachować to dla siebie
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News