Co się dzieje z Agnieszką Chylińską? Artystka opowiedziała o trudnych chwilach i macierzyństwie

Co się dzieje z Agnieszką Chylińską? Artystka opowiedziała o trudnych chwilach i macierzyństwie Źródło: YouTube/tvn

Agnieszka Chylińska przez długi czas nie mogła zapomnieć o traumie wyniesionej z rodzinnego domu. Teraz uznała, że czas na rozliczenie się z przeszłością i ruszenie do przodu. Ostatnio opowiedziała, co pomaga jej przeżyć trudne momenty i podzieliła się tym, jak to jest być mamą w świecie show-biznesu. Jej przemiana jest naprawdę radykalna.

Agnieszka Chylińska jest znana z rockowej muzyki i koszmarnych przeżyć z czasów, gdy była nastolatką. Piosenkarka nigdy nie ukrywała przed swoimi fanami, że jej utwory są wyrazem buntu, będącego efektem traumy z okresu dojrzewania. Teraz nadszedł dla niej czas na zerwanie pęt wiążących ją z przeszłości. W tej radykalnej decyzji pomogło jej macierzyństwo. Gwiazda jest dumna, że udało jej się doczekać trojga dzieci, choć nigdy nie spodziewała się, że zechce założyć rodzinę. Jak sama przyznaje, Ryszard, Esterka i Krysia są dla niej całym światem. Skąd ta zmiana?

Agnieszka Chylińska zaskoczyła fanów religijnym coming-outem

Artystka wyznała, że przełom w jej życiu był poprzedzony czasem długotrwałego kryzysu. Publiczność gwiazdy nawet nie domyślała się, że za fasadą sukcesu i pewności siebie, piosenkarka przeżywa prawdziwe wewnętrzne katusze. Chylińska przyznaje, że choć starała się udawać przed innymi, że wszystko jest w porządku, tak naprawdę wciąż płakała po nocach, a w momencie skrajnej desperacji, rozważała nawet odebranie sobie życia. Nikt nie spodziewał się, że w każdej chwili mogła nastąpić totalna katastrofa!

W dodatku gwiazda wciąż zmagała się ze złymi relacjami z rodzicami, miała do nich żal, nie rozumiała motywów ich postępowania. Jak po latach wspomina artystka, w jej domu obowiązywały żelazne zasady, a chłód i dystans, które panowały w relacjach rodzinnych sprawiły, że spokojna i pilna uczennica przeobraziła się w używającą życia nastolatkę. Ostatnio gwiazda przyznała, że na wybaczenie rodzicom nadmiernego rygoryzmu i braku uwagi pozwoliło jej własne macierzyństwo. Dopiero wtedy zrozumiała, że bycie dobrym rodzicem jest nie lada sztuką, przestała dziwić się, że czasami zdarzają się im większe lub mniejsze błędy wychowawcze.

Dzieci piosenkarki mają dobry kontakt z dziadkami. To wiara sprawiła, że rodzina na nowo zjednoczyła się

Dopiero po latach piosenkarka potrafi z dystansem spojrzeć w przeszłość, żartobliwie stwierdziła, że dzięki wadom jej rodziców paradoksalnie wie, czego należy unikać w relacjach z potomstwem, ale i tak nie zawsze jej się to udaje. Swoje oparcie w zmaganiu z przytłaczającą nieraz codziennością znajduje w Bogu. Nigdy wcześniej artystka nie wspomniała swoim fanom o tym, że wywodzi się z tradycjonalistycznej, katolickiej rodziny, w których za najlepszą metodę wprowadzenia dzieci w dorosłość uznawano tzw. "zimny chów". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przyznaje, że zasady, które zostały jej wpojone nieraz uratowały ją z opałów, sprawiły, że nie przekraczała pewnych granic, choć ją do tego namawiano. W czasie kryzysu życiowego, który przechodziła przed poznaniem przyszłego męża, odnalazła spokój w Bogu. Od tamtej pory otwarcie mówi o swoim nawróceniu, czym wywołuje szok w celebryckim świecie. Niektórzy nie dowierzają, że wytatuowana artystka z różowymi włosami może być wierząca, ale Chylińska cieczy się, że może znów zbuntować się tym razem przeciwko stereotypom.

Jaką jest mamą? Wyznaje, że przede wszystkim...nieobecną. Ma wyrzuty sumienia, że tak mało czasu ma dla dzieci, dlatego stara się, żeby  wspólne chwile spędzone z nimi były jak najbardziej wartościowe. Uważa, że w tych rzadkich momentach jest najlepszym rodzicem na świecie. Także dziadkowie przepadają za wnukami. Tym razem to właśnie z nimi pociechy piosenkarki spędziły majówkę. Całą piątkę przebywający w Trójmieście mogli zobaczyć na Sopockim molo. Wszyscy emanowali wprost energią i radością. Okazuje się więc, że z rodziną nie wygląda się dobrze tylko na zdjęciu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani Roksany Węgiel będą załamani. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

Źródło: Pomponik

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News