Agnieszka Chylińska ostatnie tygodnie może zaliczyć do bardzo udanych. Gwiazda bryluje zarówno w telewizji, gdzie ponownie wiedzie prym w „Mam Talent”, jak i na scenie po wydaniu swojego najnowszego albumu. Okazuje się, że na takiej fali podejmie kolejne wyzwanie, które może być bardzo nie w smak największemu gwiazdorowi TVN.

Agnieszka Chylińska dopiero co wydała płytę „Pink Punk” i wydaje się, że dzięki temu złapała drugi oddech. W jej zachowaniu nie ma już oznak przechodzenia przez trudne chwile w życiu prywatnym.

Jak donoszą dziennikarze, gwiazda jest teraz na wznoszącej fali i dzięki temu stara się zajmować jak największą liczbą nowych rzeczy. Jej zapał nie spotyka się jednak z pozytywnym odzewem u jej wieloletniego przyjaciela, znanego jako „król TVN-u”.

Agnieszka Chylińska konkurentką dla Wojewódzkiego?

Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki znają się od lat. Nigdy nie kryli tego, że łączy ich bliska przyjaźń. W kuluarach mówi się nawet o tym, że to właśnie dzięki niemu artystka otrzymała rolę przewodniczącej jury w programie „Mam Talent”. Ostatnio zagościła również w programie showmana, w którym nie brakowało przyjaznych rozmów i miłej atmosfery.

Jednak już niedługo sytuacja między nimi może zmienić się o 180 stopni. Na żywo dotarło do osób pracujących w TVN, które twierdzą, że w najbliższej przyszłości wystartuje autorski program Chylińskiej.

– Kuba robił dobrą minę do złej gry, nie jest tajemnicą, że wkrótce między nim a Chylińską może być wojna. Aga będzie miała swój show – zdradził anonimowy informator.

Projekt piosenkarki będzie w założeniu dosyć podobny do tego, co prezentuje obecnie Kuba Wojewódzki. To może go szczególnie zaboleć, gdyż nieoficjalnie mówi się o tym, że jeśli Chylińska odniesie sukces, to jej program może zająć miejsce tego sygnowanego nazwiskiem „króla TVN-u”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

Chylińska z własnym show

Co więcej, jednym z pierwszych gości programu Chylińskiej będzie Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. W gronie gości zobaczymy również samego Kubę Wojewódzkiego.

– Zaproszenie przyjął, nie tylko dlatego, że lubią się z Agnieszką. On chciał wiedzieć, jaki pomysł na swój program ma jego koleżanka. Zdziwił się nieco, odkrywając formułę show, tak bliską jego produkcji – powiedział znajomy gwiazdora.

Program Agnieszki zadebiutuje w internecie, ale wiele przesłanek wskazuje na to, że już niedługo może pojawić się na wizji. Co w takiej sytuacji zrobi Wojewódzki? Jego pozycja nie wydaje się być tak niezagrożona jak jeszcze niedawno, a na pewno stacja nie będzie miała problemu z tym, żeby podążyć za głosem tłumu, jeśli nowy program odniesie sukces.

Przy takim obrocie spraw wieloletnia przyjaźń może być poddana ciężkiej próbie. Czy czeka nas jeden z największych konfliktów w telewizji? To okaże się po pierwszych odcinkach projektu, pod którym podpisuje się Agnieszka Chylińska.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Bezpardonowy atak na gwiazdę Polsatu! „Świniowata, nadwaga, nie mogła zajść w ciążę” 
  2. Rozenek wypowiedziała wojnę Kaczyńskiemu! Przypomniała sobie koszmar z przeszłości 
  3. Rudi Schuberth cierpi na straszną chorobę! Uśmierca 4,6 mln osób rocznie 
  4. Znaki zodiaku powiedzą ci, z kim stworzysz najsilniejszą PRZYJAŹŃ
  5. Delfin podpłynął do nurka, błagał o pomoc. Szokujący finał

Traumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedie