Agnieszka Chylińska
Fot. YouTube
Wiadomości Pikio - 10 Grudnia 2018

Nie uwierzycie co córka zaproponowała Chylińskiej. Efekty szokują

Agnieszka Chylińska to postać o niezwykłym charakterze. Zadziorna piosenkarka niejednokrotnie udowodniła, że poza odważnymi tatuażami ma również ogromne zaplecze intelektualne oraz spory bagaż doświadczeń. Mimo niełatwej przeszłości odnalazła swoją ostoję - rodzinę.

Agnieszka Chylińska już kilka lat zadecydowała o zmianie życiowej drogi. Piosenkarka spokorniała, a całą swoją energię przelała na wychowywanie dzieci. Ze swoją córeczką Krystyną jest zżyta do tego stopnia, że słucha się jej nawet w kwestiach wizerunkowych. Mimo iż dziewczynka ma tylko 6 lat, już ma decydujący głos w wielu kwestiach.

Agnieszka Chylińskiej zmieniła fryzurę, bo zażyczyła sobie tego jej córka

Wokalistka podczas rozmowy z Kubą Wojewódzkim wyznała, skąd wziął się u niej pomysł na różowe włosy. Okazuje się, że nie był to jej autorski zamysł. Za całym przedsięwzięciem stoi jej 6-letnia córka Krystyna, która zaproponowała tę odważną zmianę. Agnieszka nie potrzebowała zbyt wiele czasu do namysłu. Decyzja zapadła w jednej chwili. - Siedzę przy stole, jak zwykle migoty, zastanawiam się, a ten szuka Domestos-u, te siedzą i ja tak siedzę, rozkminiam rzeczywistość, kontestuję, i jest rozmowa między moją 6-letnią Krystyną, a 8-letnią Esterą.I Krystyna do mnie mówi: „Mamo, może byś tak sobie zrobiła różowe włosy”, a Estera: „Nie, nie, wydaje mi się, że wtedy będzie zbyt przerysowana”. A ja tak siedzę i wiesz: „Dobra chuj, idę do swojego pokoju” - obcesowo opowiedziała piosenkarka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TorbickaGwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Dlaczego?Czytaj dalej

Rodzina inna od wszystkich

Jak wyznał znajomy Agnieszki Chylińskiej, jej rodzina zdecydowanie różni się od przeciętnej, polskiej rodziny. Wokalistka razem ze swoim partnerem nie lubi brylowania na celebryckich ściankach, zdecydowanie bardziej woli udać się na mecz. - Oni nie żyją jak typowe gwiazdy. Nie ma ich na Instagramie, nie chodzą do modnych restauracji. Za to chętnie oglądają mecze polskiej ligi na stadionach - zdradził anonimowy informator. Okazuje się, że takie podejście do życia jest dobrze przemyślaną, świadomą decyzją. Artystka przeszła w życiu wiele ciężkich momentów, które sprawiły, że boi się komukolwiek zaufać. Nie chce się dzielić swoim szczęściem, ponieważ boi się, że ktoś mógłby mu zaszkodzić. - Wierzyłam w to, że uda mi się wejść w standardowy świat. Mówię o małżeństwie, rodzinie… – wzruszająco wspominała w jednym z wywiadów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda dostanie zawału! Steczkowska nagle odwróciła się na koncercie, a całej Polsce ukazał się szokujący widok
  2. Trudno się dziwić, że go zostawiła! Wreszcie ujawniono, czemu Górniak rzuciła Zalewskiego
  3. Robert Janowski walczy o zdrowie! Wszystko legło w gruzach, okropne informacje
  4. Krystyna Pawłowicz właśnie skompromitowała Polskę przed CAŁĄ Europą! Co za wstyd
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
KrólikowscyNie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News