Agnieszka Chylińska przez lata kariery zyskała miano piosenkarki kultowej. Sławę zawdzięcza nie tylko mocnej, głębokiej barwie głosu ale i niewymuszonemu wizerunkowi buntowniczki. Choć w ostatnich latach artystka pod tym względem znacznie zeszła z tonu, jej ostatnia wypowiedź odebrana może zostać, jako kontrowersyjna. Zdecydowała się bowiem skomentować intymne elementy swojego wyglądu.

Agnieszka Chylińska latami pracy artystycznej zyskała sobie grono wiernych fanów. Debiutując w latach 90. na czele zespołu O.N.A., mocnymi, rockowymi tekstami i bezkompromisowymi wypowiedziami wypełniła niszę na polskiej scenie muzycznej.

W jakim zespole śpiewała Agnieszka Chylińska? Najwierniejsi fani dobrze pamiętają

Chylińska zasłynęła nie tylko dzięki swojej muzyce, ale i kontrowersjom. Przypomnieć wystarczy jej słynne słowa, skierowane do nauczycieli podczas uroczystości wręczenia Fryderyków w 1996 roku.

– Nauczyciele, fuck off – powiedziała wówczas artystka oburzając pół i zjednując sobie drugie pół kraju.

Czasy młodzieńczego temperamentu jednak minęły, a piosenkarka zmieniła się nie do poznania. Jej kariera solowa nabrała nieoczekiwanego obrotu. Z królowej rocka zamieniła się w… królową łez, nawiązując do nazwy jednego z jej ostatnich singli. Ciężkie brzmienia zastąpiła muzyką elektroniczną, a jeszcze wcześniej, jak twierdzą złośliwi, muzyką dyskotekową.

Nagła metamorfoza wstrząsnęła tą częścią fanów, która wychowywała się na muzyce Chylińskiej. Choć jej muzyce dziś bliżej do pop-u niż kiedykolwiek, sam charakter artystki nie zmienił się ani trochę. Dała temu wyraz ostatnio, komentując swoje zdjęcia z okolic 2010 roku, kiedy to postawiła na blond włosy i bardziej dziewczęce kreacje. Przy okazji wyjawiła swój intymny sekret, wprawiając fanów w istne osłupienie.

Chylińska wyjawia swój sekret. Śmiałe słowa o piersiach

– Miałam cycki i to były moje cycki, z resztą po dziś dzień mam swoje cycki, tylko właśnie tak to wygląda jak wygląda – mówiła artystka, komentując swoje stare zdjęcia na portalu TVN.

– Cały czas są te moje duże cycki. Bardzo za nimi tęsknię – dodała.

Fanom było trudno uwierzyć w tak śmiałe i intymne słowa Chylińskiej. Choć przyzwyczaiła ich do odważnych wypowiedzi, do tej pory niewiele mówiła o swoim, według wielu niepokojącym spadku wagi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie. „Jest w śpiączce, odżywia się przez sondę”
  2. Te Kuchenne Rewolucje przejdą do historii. Porażka właściciela knajpy
  3. Quebonafide się wścieknie. Zobaczcie co media piszą o jego dziewczynie

10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]

Kierowniczka zmiany i koordynatorka działu wideo Pikio.pl. Studentka etnologii i antropologii kulturowej na UW. Socjaldemokratka.