Fani nie poznają Chylińskiej. Są przerażeni zmianą jej wyglądu

Fani nie poznają Chylińskiej. Są przerażeni zmianą jej wyglądu

Agnieszka Chylińska już niejednokrotnie szokowała swoich fanów. Jednak teraz są przerażeni tym, co zobaczyli. Artystka jeszcze nigdy nie zaprezentowała się w taki sposób na scenie.

Agnieszka Chylińska od dziecka chciała zostać piosenkarką, co w końcu jej się udało. Zespół O.N.A stał się wręcz kultowy. Chylińska po rozpadzie grupy rozpoczęła karierę solową i trzeba przyznać, że zdecydowanie się jej to opłaciło. Wokalistka znana z rockowego i kontrowersyjnego stylu w pewnym momencie zdecydowanie złagodniała. Jednak teraz jej dusza buntowniczki powróciła ze zdwojoną siłą.

Agnieszka Chylińska: co się z nią stało?

Artystka w ostatnim czasie bardzo schudła, co zaniepokoiło wielu jej fanów, którzy obawiali się, że ich ulubiona wokalistka może być poważnie chora. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Kolejne ingerencje w wygląd sprawiły jednak, że wiele osób teraz mogłoby mieć problem, żeby ją rozpoznać. Podczas koncertu na zakończenie Dni Starachowic Chylińska zaprezentowała się w sposób, jakiego nikt by się nie spodziewał. Wokalistka kilka tygodni temu pochwaliła się nowym tatuażem, który wykonała sobie na głowie. Dodatkowo teraz ma przefarbowane włosy na niebiesko oraz irokeza, który jednoznacznie przywodzi na myśl subkulturę punkową. Czarna długa sukienka dopełniła tylko nietypowy styl wokalistki. Jednak duża część jej fanów nie jest zadowolona z kierunku stylistycznego, który obrała Chylińska. Według nich oszpeciła się, a przecież wcześniej jej urodzie naprawdę nic nie brakowało. Wytykają jej, że nie jest już tą samą osobą, której twórczość i muzykę pokochali. Inni natomiast twierdzą, że nareszcie jej wygląd odzwierciedla jej wewnętrzny bunt i to, jaka jest naprawdę. Nie da się jednak ukryć, że porównując jej poprzednie fotografie z tymi aktualnymi, to można mieć problem, aby stwierdzić, że to ta sama osoba. screen echodnia.pl ZOBACZ TAKIEGO:
  1. Marta Kaczyńska kopiuje znaną gwiazdę? Internauci ryknęli śmiechem
  2. Magda Gessler będzie miała problemy w TVN?! Szokujące zachowanie córki
  3. Michał Wiśniewski w centrum burdy! Rzucił się na niego pijany facet
źródło: echodnia.eu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News