Co się dzieję z Chylińską?! Przerażeni fani: "Jest chora"

Co się dzieję z Chylińską?! Przerażeni fani: "Jest chora" Źródło: fot. Facebook

O tym, że Agnieszka Chylińska nie wygląda najlepiej, mowa jest od dawna. Fani są przerażeni i mają na to wszystko tylko jedno wytłumaczenie. Ich zdaniem gwiazda jest chora. Co się z nią właściwie dzieje?

Agnieszka Chylińska w ostatnich latach przeszła dużą metamorfozę. Najpierw ze zbuntowanej, młodej kobiety o całkiem chłopięcym stylu zmieniła się w stylową kobietę i ciepłą matkę. Teraz wraca do swoich korzeni i ponownie wygląda ja zbuntowana chłopczyca, nie to jednak niepokoi jej fanów.

Agnieszka Chylińska jest chora?

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie znacząco schudła. Kobiecie widać wręcz wszystkie kości i zdaniem jej fanów, wskazuje to na to, że gwiazda jest chora. Wiele osób posądza Agnieszkę o zaburzenia odżywiania i o to, że najprawdopodobniej zapadła ona na anoreksję. Takie spekulacje zaczęły się już dawno, kiedy wokalistka zgubiła pierwsze kilogramy. Teraz już fani dosłownie biją na alarm i są przekonani, że artystka coś ukrywa. Przewodnicząca jury w TVN-owskim show "Mam talent", zdaje się być szczuplejsza z odcinka na odcinek. - Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyję. Tak jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie "zobacz jaka jestem mocarna, zobacz jak ja mogę" - odpowiada na te komentarze Agnieszka. Jej podejście do sprawy również jest niepokojące. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje słynny podróżnik. Rodzina nie wierzy w samobójstwo
  2. Tysiące ludzi stało w osłupieniu. Michał Szpak zrobił coś niesamowitego
  3. Jackowski ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem! Uważajcie na siebie
  4. Właśnie odeszła od legendarnego gwiazdora TVN. Ma poważne kłopoty
  5. Twój pies nie umie bez Ciebie żyć? Wiemy, jak możesz sobie z tym poradzić
Źródło: party.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News