chylińska
screen youtube.com/TVN Style
Karol Zaborowski - 24 Czerwca 2018

Chylińska błagała Boga, żeby ją wysłuchał. Jej rodzice nie mogli się z tym pogodzić

Agnieszka Chylińska nie ukrywa, że na początku swojej kariery nie była wspierana przez najbliższych. Bardzo duży wpływ miało na to jej podejście do edukacji. W najcięższych chwilach Chylińska prosiła Boga, aby jej pomógł.

Pomimo ciężkiego startu Agnieszka Chylińska odniosła ogromny sukces w polskim show-biznesie. Chyba nie ma teraz osoby, która by jej nie znała, fani cięższych brzmień pamiętają jej wokal w zespole O.N.A, teraz w już pod swoim nazwiskiem zdecydowanie zmieniła charakter swojej muzyk. Jednak jest znana nie tylko dzięki swojej muzyce, ponieważ wiele osób zna ją jako jurorkę w popularnym show stacji TVN "Mam talent". Teraz dowiadujemy się, że piosenkarka na początku swojej kariery, nie mogła liczyć na wsparcie najbliższych, właśnie dlatego prosiła samego Boga o pomoc w ciężkich czasach.

Agnieszka Chylińska błagała Boga o pomoc

Podejście piosenkarki do polskiej edukacji mogliśmy poznać już dobrych kilka lat temu, jednak jak się okazuje, negatywne zdanie o nauczycielach i szkole Chylińska miała jeszcze, gdy była uczennicą. W jednym z zeszytów Agnieszki z czasów szkolnych znaleziono zdanie, które bardzo dobrze pokazuje jakie myśli kłębiły się w jej głowie i jakie miała marzenia. - Panie Boże, bardzo Cię proszę, żebym została słynną piosenkarką przed maturą, bo nie chcę jej zdawać - czytamy. Chylińska zawsze marzyła o karierze muzycznej, niestety jej rodzice nie chcieli nawet słyszeć o marzeniach swoich córki. Chylińska tak bardzo nie chciała kontynuować swojej edukacji, że prosiła Boga, aby jej kariera jak najszybciej się rozpoczęła. Na szczęście dla Chylińskiej jej marzenia się spełniły, ponieważ dzięki legendarnemu zespołowi O.N.A mogła poświęcić się muzyce. Chylińska, gdy tylko otrzymała swoją wielką szansę, tak jak chciała, rzuciła szkołę i rozpoczęła swoją karierę, która trwa do dziś.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor Polsatu chciałby o tym zapomnieć. W szale alkoholowym groził policji i sąsiadom. „Stara k*rwo, śpij”
  2. Edyta Herbuś naprawdę to zrobiła. Widzowie na długo zapamiętają to show
  3. Skandal z gwiazdą Disco Polo! Widownia przecierała oczy
martyniuk_wstepKiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?Czytaj dalej
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: onet.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News