Agnieszka Chylińska poniosła wielką stratę, ale się nie poddaje. Skierowała do fanów bardzo ważne słowa

Agnieszka Chylińska poniosła wielką stratę, ale się nie poddaje. Skierowała do fanów bardzo ważne słowa Źródło: instagram.com agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska podzieliła się z fanami wyjątkowo przykrym przeżyciem. Poniosła wielką stratę, ale mimo to stara się nie poddawać.

Agnieszka Chylińska była zmuszona wyjawić obserwatorom smutną prawdę. Marzec miał być dla wokalistki miesiącem wielkiego świętowania, a tymczasem stał się niezwykle przygnębiający. Niestety, artystka nie mogła nic zrobić. 

Agnieszka Chylińska ponosiła wielką stratę. Bardzo ważne słowa 

Od wielu miesięcy gwiazda TVN-u przygotowywała się do wielkiego święta. W marcu jej zespół obchodził 25-lecie, które niestety musiało obyć się bez celebracji. Epidemia koronawirusa opanowała świat, a cierpi na tym również świat show-biznesu. Wprowadzono zakaz imprez masowych, zatem i Agnieszka Chylińska była zmuszona odwołać swój długo wyczekiwany koncert, o czym poinformowała na swoim Instagramie. 

- Dziś mieliśmy z Wami świętować 25-lecie na kolejnym naszym koncercie w Ergo Arenie w Gdańsku. Wrócimy do Was, gdy tylko będziemy już wszyscy bezpieczni. Ale mamy dla Was teraz trochę ważnych słów - napisała pod opublikowanym nagraniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazda zdecydowała się na opublikowanie filmiku, by skierować do obserwatorów niezwykle istotne słowa. Wyraziła wsparcie dla wszystkich fanów z jednoczesną prośbą, by starali się myśleć pozytywnie. Pokrzepiające słowa bez wątpienia zaskoczyły internautów. Jak wiadomo, zakaz organizowania koncertów dla Agnieszki, jak i wielu artystów, oznacza nie tylko przerwę w pracy, ale przede wszystkim ogromne straty finansowe. Mimo to Chylińska stara się iść przez życie z podniesioną głową, a przy tym wspierać swoich fanów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

2. Tony Halik zostawił żonie kopertę, którą miała spalić po jego śmierci. Zajrzała jednak do środka i zamarła, nie wierzyła

- Bądźmy w tym czasie razem. Starajmy się myśleć pozytywnie. Bo to nic nie kosztuje, aby sobie w głowę włożyć taką myśl, że za tym zakrętem coś się wydarzy. I mam nadzieję, że dla wszystkich z nas będzie to coś ku pokrzepieniu, coś dobrego i wszystko wróci do normy. Dziś ta norma za zakrętem może wyglądać zupełnie inaczej, kiedy to wszystko się skończy. Niemniej wierzę w nasze człowieczeństwo, że możemy stracić wiele rzeczy, ale nas samych i serca do ludzi nie stracimy - powiedziała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Narodowa kwarantanna została przedłużona. Psycholog radzi, jak ją wytrzymać
  2. lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę
  3. Na pogrzebie doszło do tragicznych wydarzeń. W ciągu kilku dni zmarła kolejna osoba, a 16 walczy o życie
  4. Nie żyje autor hitu, który znają wszyscy Polacy. Jego córka przekazała tragiczne informacje
  5. Ważny apel Ministerstwa Zdrowia do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy, trzeba wiedzieć
  6. Dowiesz się kto mimo zakazów zorganizował domówkę na 25 osób i zagotujesz się z wściekłości

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News