Agnieszka Chylińska nie mogła tego przemilczeć. Wystarczyło kilka słów, by fani zalali się łzami

Agnieszka Chylińska nie mogła tego przemilczeć. Wystarczyło kilka słów, by fani zalali się łzami Źródło: Facebook Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to gwiazda znana wszystkim Polakom. Jej kariera rozpoczęła się dawno temu, jednak ona niezmiennie pozostaje aktywna artystycznie i co jakiś czas wypuszcza nowe numery. Tym razem postanowiła powiedzieć kilka słów do swojej koleżanki z branży, która przeżywa wyjątkowo trudne chwile.

Agnieszka Chylińska od pewnego czasu jest spełnioną mamą i trzeba przyznać, że macierzyństwo naprawdę jej służy. W wywiadach podkreśla jak bardzo dziecko wpłynęło na jej zmianę, która się dokonała.

Agnieszka Chylińska nie mogła tego przemilczeć

Agnieszka Chylińska jest bardzo aktywna na różnego rodzaju portalach społecznościowych. Artystka dzieli się z fanami nie tylko swoim życiem, ale także wieloma przemyśleniami dotyczącymi otaczającego ją świata. Tym razem postanowiła odnieść się do osobistej tragedii, jakiej doświadcza teraz Kasia Kowalska, z którą znają się nie od dziś. Obie panie to weteranki polskiej sceny muzycznej. Agnieszka Chylińska we wzruszającym wpisie postanowiła dołączyć do grona osób, które wspierają Kasię Kowalską w tym trudnym okresie. Chylińska w krótkich słowach doprowadziła wielu fanów do łez, pod postem pojawiło się wiele komentarzy, które popierają słowa artystki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jak mama mamie

- Jako mama, przysyłam w stronę Kasi moc otulenia, modlitwy. Przyłączam się do tej myśli, do tej prośby - chroń siebie, chroń nas.... ZOSTAŃ W DOMU - napisała Agnieszka Chylińska. Trzeba przyznać, ze drżenie o życie swojego dziecka oraz to, że nie można być przy nim blisko, musi być strasznym uczuciem. Żadna matka nie powinna przeżywać tego, co obecnie przytrafia się Kasi Kowalskiej, dlatego też ten krótki komentarz wokalistki jest tak bardzo wzruszający. Tylko inna matka, może zrozumieć co czuje teraz Kasia. Obserwatorzy Chylińskiej przyłączyli się do jej apelu oraz zapewnili o modlitwie o córkę piosenkarki.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat

2. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

Córka przebywa w szpitalu

Kasia Kowalska wrzuciła do sieci filmik, w którym poinformowała, że przez telefon musiała zgodzić się na to, aby lekarz, z którym rozmawiała mógł intubować jej córkę. Ola Kowalska przebywa w jednym z londyńskich szpitali i nie jest w stanie samodzielnie oddychać. Spowodowane jest to zarażeniem się koronawirusem, a zrozpaczona matka wystosowała apel do wszystkich młodych osób by bezsensownie nie narażali swojego życia oraz nie wystawiali swoich rodziców na przeżycie takich chwil, jakie ona przeżywa właśnie teraz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

Źródło: WP Gwiazdy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News