Agnieszka Chylińska chciała utrzymać wszystko w tajemnicy. Ujawniono fakty o jej mężu

Agnieszka Chylińska chciała utrzymać wszystko w tajemnicy. Ujawniono fakty o jej mężu Źródło: instagram/agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska zapewne nie chciała, by te informacje o jej mężu ujrzały światło dzienne. Choć próbowała zachować wszystko w tajemnicy, media ujawniły zaskakujące fakty na temat jej ukochanego.

Agnieszka Chylińska, choć od lat figuruje na salonach i chętnie prowadzi swoje konto na Instagramie, pilnuje, by nie zdradzić zbyt wiele, a życie prywatne takim pozostało. Mimo dociekliwości fanów i kolorowej prasy, jej od samego początku udaje się zachować większość faktów w tajemnicy, a ze słuchaczami dzieli się tylko niezbędnym minimum. W ostatnim czasie zainteresowanie jej osobą jeszcze bardziej wzrosło, a mediom w końcu udało się dotrzeć do wielu sekretów. 

Agnieszka Chylińska próbowała to zataić. Nowe fakty o jej mężu wyszły na jaw

Mimo skrupulatności, jaką wokalistka odznacza się w prowadzeniu swojego instagramowego profilu, na próżno szukać tam prywatnych ciekawostek, a tym bardziej, obserwatorzy nie dostrzegą zdjęć z jej bliskimi. Wielu od lat zachodzi w głowę, kim jest mąż gwiazdy "Mam Talent", i choć pytań wciąż pojawia się coraz więcej, artystka wytrwale milczy i nie zdradza zbyt wiele. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najmniej Agnieszka Chylińska mówi o swoim mężu i dzieciach, jednak jak udało dowiedzieć się portalowi Styl.fm, ukochany artystki to niejaki Marek, który nie jest w żaden sposób związany ze światem show-biznesu. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 2010 roku, jednak nawet najwięksi fani długo nie mieli pojęcia, że ich idolka jest z kimś związana. Dopiero po 2 latach media dowiedziały się, że Agnieszka nie tylko nie jest singielką, ale nawet, że jest już mężatką. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małgorzata Rozenek-Majdan poroniła ciążę bliźniaczą. Gwiazda była w prawie 11 tygodniu
2. Nie udało się, choroba jednak postawiła na swoim i odebrała życie. Media przekazały smutne informacje o śmierci polskiego muzyka

Ponadto, tajemniczy Marek zyskał pseudonim "Cygan", co wynika z jego romskiego pochodzenia. Owocem ich małżeństwa jest troje dzieci: Ryszard, Estera i Krystyna. Choć Chylińska stroni od komentarzy na temat swojej rodziny o wiele więcej mówi o traumatycznych przeżyciach, z którymi przyszło jej się zmierzyć. Nie ukrywała, że swego czasu miała nawet myśli samobójcze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój, który oczyszcza jelita. Do jego przygotowania wystarczą dwa składniki
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Najsłynniejsza polska zakonnica wyznaje prawdę o księżach. "Łajdaki i pedofile"
  4. Zdjęcie Dagmary zelektryzowało fanów. Pokazała się z wyjątkowym mężczyzną, wiemy kim jest
  5. Nie żyje uwielbiana gwiazda The Voice. Tragiczna, bolesna śmierć

Źródło: styl.fm

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News