Popularny sklep wykorzystał utwór Agnieszki Chylińskiej w reklamie. Piosenkarka wydała mocne oświadczenie, zaskakujące słowa

Popularny sklep wykorzystał utwór Agnieszki Chylińskiej w reklamie. Piosenkarka wydała mocne oświadczenie, zaskakujące słowa Źródło: instagram

Agnieszka Chylińska nie wytrzymała i wydała oficjalne oświadczenie. Gwiazda napisała w nim, co myśli na temat użycia jednego z jej największych hitów w reklamie popularnego sklepu. Padły mocne słowa.

Agnieszka Chylińska nigdy nie przebierała w słowach. Za każdym razem, kiedy pojawia się ważna dla niej sprawa lub taka, która jej bezpośrednio dotyczy, piosenkarka wypowiada się w ostrych słowach. Jeszcze zanim stała się jurorka w talent show, zaskakiwała Polaków podczas wywiadów, w których rzucała mocne stwierdzenia. Tym powodem było nielegalne wykorzystanie jednej z jej piosenek

Agnieszka Chylińska i jej utwór w reklamie popularnego sklepu 

Przed Świętami Bożego Narodzenia pojawiła się w telewizji nowa reklama, w której śpiewające wiewiórki zachęcają nas do zakupów w jednej z najpopularniejszych sieci sklepów RTV. Warto przypomnieć, że wiewiórki śpiewały już wcześniej, wykonując cover piosenki Budki Suflera "Noc komety". Tym razem śpiewające zwierzaki wybrały inny popularny przebój, niestety z repertuaru zespołu O.N.A.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Chylińska wydała mocne oświadczenie  

Agnieszka Chylińska zamieściła na Instagramie oficjalne oświadczenie, które w mocnych słowach komentuje wykorzystanie utworu "Znalazła" w reklamie jednej z najpopularniejszych sieci sklepów RTV. 

- Drodzy. W nawiązaniu do Waszych pytań - wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór 'Znalazłam' (teraz, teraz, teraz) nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenek są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają Oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi - napisała Agnieszka Chylińska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. Przyjaciółka z "Rancza" opublikowała zdjęcie Królikowskiego. Widok wyciska łzy z oczu, słowa przeszywają serce

Tym sposobem Agnieszka Chylińska odcięła się od reklamy, która jest pokazywana obecnie w telewizji, a także można ją usłyszeć w radio. Gwiazda dodała też zdjęcie na którym widnieje napis "To śpiewa Waldziu i Grześ. Ja nie jestem wiewiórą" i narysowana jest wiewiórka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paznokcie mogą wiele powiedzieć o naszym zdrowiu. Zmiana ich wyglądu może świadczyć o poważnych chorobach
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Podchodzi do bezdomnego psa i robi rzecz, która nie mieści się w głowie. Nie wiedziała, że wszystko się nagrywa
  4. Przez lekarza niechcący zgwałcili swoje dziecko. Teraz ostrzegają innych rodziców
  5. Tego już za wiele, Hanna Lis jest wściekła. W ostrych słowach skomentowała zachowanie pracodawcy męża

źródło: interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News