Agnieszka Chylińska skomentowała strajki
instagram.com agnieszka.chylinska
Weronika Wasiak - 26 Października 2020

Agnieszka Chylińska ma chore dzieci i jest wierząca. Jej komentarz ws. strajków kobiet chwyta za serce

Agnieszka Chylińska wprost wyznała, co myśli o strajkach kobiet. Nieprawdopodobne słowa.

Agnieszka Chylińska przez lata brylowania w show-biznesie dała poznać się jako otwarta, stanowcza, pewna siebie i niezwykle bezpośrednia kobieta. Artystka nigdy nie ukrywa swoich emocji i nie przebiera w słowach, gdy chodzi o rzeczy dla niej ważne. Teraz kontrowersyjna gwiazda TVN-u odniosła się do obecnej sytuacji w kraju, która nie w sposób zaprzeczyć, zagęszcza się coraz bardziej.

Incydent przed domem Andrzeja Dudy i jego rodziny. Interweniowała Kinga DudaIncydent przed domem Andrzeja Dudy i jego rodziny. Interweniowała Kinga DudaCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska wymownie skomentowała protesty

Mimo że Agnieszka nie ma raczej w zwyczaju mówić o życiu prywatnym, a bliskich od samego początku trzyma z dala od blasku fleszy, gdy już zdarza jej się nawiązać do sfery osobistej, za każdym razem zaskakuje swoją szczerością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Artystka od początku otwarcie mówiła o problemach z rodzicami, ukochanym czy trudach życia codziennego. Nigdy nie ukrywała również, że dwoje z trojga jej dzieci jest chorych. Teraz, obserwując całą tę wojnę, którą zapoczątkował wyrok Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji, zdecydowała się wyrazić swoją opinię na temat przerywania ciąży.

Na Instagramie opublikowała zdjęcie własnoręcznie wykonanego plakatu, w którym jasno zaznaczyła, że jest osobą wierzącą i nigdy nie zdecydowałaby się na usunięcie chorego dziecka. Jednocześnie wyraziła swoje poparcie dla protestujących przyznając, że jest przeciwna prześladowaniu tych, którzy uważają inaczej.

- Ja, Agnieszka Chylińska, jestem wierząca, nie usunęłabym chorego dziecka, protestuję przeciwko atakowi, prześladowaniu, karaniu tych, którzy żyją i myślą inaczej! - napisała.

Obserwatorki nie mogły wyjść z podziwu. Od razu zasypały idolkę ciepłymi komentarzami i podziękowaniami za okazane wsparcie.

Warto wspomnieć, że jest to już druga publikacja Chylińskiej, w której nawiązała do trwających protestów. Wcześniej zamieściła krótkie nagranie, w którym wyraziła swoje odczucia.

Dzisiaj grzeje:

1. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie

2. Najmłodsi uczniowie też zaczną naukę zdalną? Znamy stanowisko ministra edukacji

3. Zewsząd dochodzą słowa wsparcia. Beata Kozidrak przerwała milczenie

- Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami. I mnie się zrobiło, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło... Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje z moich dzieciaków są szczególnej troski. Nie przypominam sobie też, żeby ktoś mnie - jako matce - pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tzw. państwo. Jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne i osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim powinny być zaopiekowane, a wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci - mówiła.

Obrazy Pikio

Instagram.com agnieszka.chylinska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewidomy pies w końcu zobaczył swoją rodzinę. Trudno się nie wzruszyć
  2. Ohydnie obraziła Justynę Kowalczyk, teraz napisała znowu. Biegaczka zdecydowała, czy pozwie hejterkę do sądu
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Szkoły sparaliżowane. System do nauki zdalnej przestał działać, fatalna sytuacja
  7. Polacy masowo popełniają okropny błąd podczas gotowania gołąbków. Właśnie dlatego kapusta jest twarda i niesmaczna

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News