Powalające nagranie z małą córką Agnieszki Chylińskiej. Internauci rozłożeni na łopatki

Powalające nagranie z małą córką Agnieszki Chylińskiej. Internauci rozłożeni na łopatki Źródło: instagram agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska podzieliła się w sieci wyjątkowym nagraniem z małą córką. Internauci nie spodziewali się, że będą mogli zobaczyć coś takiego. Ich reakcja jest niesamowita.

Agnieszka Chylińska zaskoczyła swoich fanów. W sieci od pewnego czasu pojawiają się nietypowe nagrania, które sprawiły, że internauci zostali rozłożeni na łopatki. Wspaniały pomysł na działalność w obecnych czasach. 

Zostań w domu. Agnieszka Chylińska przyłączyła się do akcji 

W związku z sytuacją, która ma miejsce w Polsce, wielu artystów znalazło się w ciężkiej sytuacji. Odwołane zostały koncerty, premiery w kinach czy spektakle w teatrach. Artyści robią, co mogą, by izolacja nie wypłynęła negatywnie na przebieg ich kariery. Wielu z nich zdecydowało się na przeniesienie swojej działalności do sieci. 

Agnieszka Chylińska jest jedną z osób, która w okresie izolacji postanowiła więcej czasu spędzić w mediach społecznościowych, zachęcając Polaków do przyłączenia się do akcji #Zostańwdomu. Polska piosenkarka zamieszcza wiele nagrań, które są wsparciem dla swoich fanów, ale nie tylko. Gwiazda postanowiła podzielić się swoją drugą działalnością, która nie jest związana ze śpiewem. 

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Niesamowite nagranie. Agnieszka Chylińska wraz z małą córką

Od pewnego czasu Agnieszka Chylińska jest autorką, która pisze książki dla dzieci. Właśnie tym postanowiła podzielić się w sieci. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których Agnieszka Chylińska siedzi w domu i czyta swoje bajki. Na jednym z nagrań towarzyszy jej córka. Uwagę zwraca nietypowe ubranie piosenkarki i jej córki

Dzisiaj grzeje: 1. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza

2. Niepokojące informacje. Jolanta Kwaśniewska z Aleksandrem nie przebywają na terenie Polski

Internauci zgodnie przyznali, że Agnieszka Chylińska robi wspaniałą rzecz, dla wszystkich dzieci, które ciężko znoszą okres izolacji. Czytanie bajek jest dla nich miłym sposobem spędzania czasu, który pomaga zabić nudę podczas spędzania większości czasu w czterech ścianach. Fantastyczny pomysł, by wszyscy rodzice mieli chwilę dla siebie, podczas gdy ich dzieci mogą posłuchać, jak Agnieszka Chylińska czyta bajki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega. Kwarantanna może nie wystarczyć do pokonania koronawirusa
  2. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  3. Biedronka masowo wysyła Polakom SMS-y z ważną wiadomością. Potrzebna jest wasza pomoc
  4. Najnowsze dane dot. liczby zarażonych w Polsce. Informacje ministerstwa zdrowia mocno niepokoją
  5. Grozi nam epidemia hantawirusa? Naukowcy uspokajają
  6. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News