Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało

Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało Źródło: youtube.com/TVN Talent Show

Agnieszka Chylińska w centrum skandalu po emisji najnowszego odcinka "Mam talent". Piosenkarka, która odmówiła występu na scenie jednemu z uczestników występujących w półfinale show, postanowiła mu się odgryźć po tym, jak mężczyzna szczerze wyznał, co sądzi o programie. Na widowni zapanowała głucha cisza.

Agnieszka Chylińska dawno już porzuciła wizerunek skandalistki, ale nadal w jej charakterze możemy odczuć pierwiastek buntowniczki. Przekonał się o tym uczestnik "Mam talent", który w brutalny sposób zaatakował jury i samą Chylińską. Piosenkarka wcześniej odmówiła mu wejścia na scenę i pomocy w jego pokazie. Tego nikt się nie mógł spodziewać, a już szczególnie widownia zgromadzona w studiu TVN, która zamarła w ciszy i nie mogła się tego spodziewać.

Agnieszka Chylińska w centrum skandalu. Mocne sceny w programie "Mam talent"

Tomasz Baran, który znalazł się w "Mam talent" dzięki oszałamiającym sztuczkom z kulkami, próbował namówić Agnieszkę Chylińską, by ta weszła na scenę w trakcie jego występu. Piosenkarka jednak odmówiła, co artyście przekazali ludzie odpowiedzialni za produkcję programu. Rozczarowany Baran nie zamierzał się jednak poddawać i w trakcie występu cały czas mówił do niej, mimo że go nie słyszała, ponieważ miał wyciszony mikrofon.

Kiedy skończył swój pokaz, Agnieszka Chylińska poprosiła go, aby powtórzył to, co ma jej do powiedzenia. Wtedy to Baran zaatakował członków jury.

- Zatrudnijcie tłumacza, żeby przetłumaczył, co powiedziałem - odparł mężczyzna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chylińska nie mogła pozwolić na takie traktowanie

Kiedy Baran zaatakował jury, a potem, nadąsany, słuchał lekceważąco wyroków jury, Chylińskiej puściły nerwy. Artystka w trakcie programu nadawanego na żywo przed tysiącami Polaków nie bała się wyzwać występującego uczestnika.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
 
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Współczujemy

- Mnie jest przykro, że dopuściliśmy cię do półfinału, bo zachowujesz się jak palant - powiedziała.

Kiedy Agnieszka Chylińska wypowiedziała te słowa, nikt nie mógł w nie uwierzyć w to, co słyszał. Tak mocnego epitetu w show TVN jeszcze nie było.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny "Taniec z gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni
  2. Coś od 60 lat rosło jej w brzuchu, myślała, że to guz. Diagnoza lekarzy ją zdruzgotała
  3. Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł