Agnieszka Chylińska zaskoczyła fanów.
Instagram agnieszka.chylinska
Jakub Kossakowski - 24 Maja 2020

Agnieszka Chylińska zaskoczyła fanów. Z okazji urodzin pokazała niesamowite zdjęcie

Nie da się ukryć, że Agnieszka Chylińska jest jedną z tych gwiazd, która potrafi zaskoczyć swoich wielbicieli. Wokalistka regularnie dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem Instagrama. Co tym razem ukazało się oczom fanów artystki?

Agnieszka Chylińska od lat potrafi wzbudzić zainteresowanie swoich fanów. Gwiazda doskonale odnajduje się w mediach społecznościowych, o czym świadczy popularność udostępnianych przez nią treści. Tym razem sporo emocji wywołało pewne zdjęcie.

Michał WiśniewskiByła żona Wiśniewskiego nie wytrzymała. Zdradziła całą prawdę o ich stosunkachCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska nie przestaje zaskakiwać

Niedawno informowaliśmy o tym, w jaki sposób Agnieszka Chylińska sprawiła, że fani nie mogli oderwać od niej oczu. Gwiazda nie pozwala o sobie zapomnieć i od tego czasu już kilkukrotnie dostarczała swoim wielbicielom atrakcji poprzez nagrania i zdjęcia zamieszczane na Instagramie. Ostatnia fotografia również wywołała sporo emocji.

Zdjęcie, które zamieściła w mediach społecznościowych Agnieszka Chylińska, znacząco wyróżnia się na tle innych treści zamieszczanych przez artystkę. Wcześniej mogliśmy podziwiać jej coraz to nowe stylizacje. Raz wystąpiła nawet z doklejonymi wąsami. Fani wokalistki z pewnością nie mogą narzekać na nudę podczas obserwowania jej poczynań na Instagramie. Czym tym razem się z nimi podzieliła?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PRL seksbomby metamorfozaSeksbomby PRL, każdy się za nimi oglądał. Zobacz jak zmieniały się największe gwiazdy polskiego kinaCzytaj dalej

Zdjęcie z okazji urodzin gwiazdy

23 maja Agnieszka Chylińska obchodziła swoje czterdzieste czwarte urodziny. Z pewnością pod jej adresem została skierowana cała masa życzeń. Gwiazda postanowiła się za nie odwdzięczyć wielbicielom. W związku z tym na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, które przedstawia ją za dziecięcych lat. W opisie pod fotografią w wyjątkowo ciepły sposób podziękowała fanom.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd zniesie bardzo uciążliwy zakaz w trzech fazach. Pierwsza rusza już 1 czerwca, jest powód do radości
2. Radosna nowina w pałacu prezydenckim. Chodzi o Kingę Dudę, gratulacje

- Z okazji moich urodzin chcę życzyć wam dużo zdrowia i wielu wspaniałych koncertów. Najchętniej moich. Dziękuję wam za to, że jesteście wobec mnie tak po ludzku serdeczni, wspierający i od lat słuchający, czytający i przeżywający tę moją twórczość, która zawsze z trzewi, zawsze z serca. Niech dzień moich urodzin będzie dla was tak samo ciepły i dobry jak u mnie dzisiaj w chacie. Chwilo trwaj. Dobrze mi z wami. Wasza Aga - napisała pod zdjęciem Agnieszka Chylińska.

Obrazy Pikio

( Instagram agnieszka.chylinska )

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Kaczyński odchodzi na emeryturę? PiS zwołuje specjalny kongres
  2. Dzięki Robertowi Lewandowskiemu Bayern może przejść do historii. Kibice czekają na to 48 lat
  3. Ewa Farna odmówiła TVP i Kurskiemu. Szczerością zawstydziła największe gwiazdy
  4. Polacy mają dostać nawet 1500 miesięcznie przez pół roku. Wiadomo, komu będą należały się pieniądze
  5. Dopiero poluzowali obostrzenia. 50 klientów restauracji w kwarantannie, co najmniej 7 zakażonych
  6. Dostaniesz kosmiczne pieniądze za 1 dzień pracy. Ogromna dniówka za zbieranie jagód i innych sezonowych owoców

Mąż list żonaMąż napisał do żony list z żądaniem rozwodu. Mistrzowska riposta kobiety wbiła go w fotelCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News