Chylińska długo milczała, ale w końcu wyjawiła. Była krok od śmierci

Chylińska długo milczała, ale w końcu wyjawiła. Była krok od śmierci Źródło: DDTVN

Agnieszka Chylińska po latach wyznała gorzką prawdę. Wokalistce nie było łatwo na początku kariery, szybko stała się gwiazdą, a sława ją przerosła. Niewielu jej fanów wie, że była krok od śmierci.

Agnieszka Chylińska wyznała, że początki kariery były dla niej wyjątkowo trudnym czasem. Młoda artystka zachłysnęła się światem show-biznesu, do którego bardzo szybko wkroczyła. Wokalistka przyznała, że była o krok od śmierci. Jej dramatyczne słowa wzruszyły wszystkich fanów.

Agnieszka Chylińska przyznała, że miała próby samobójcze

W szczerym wywiadzie, jakiego jakiś czas temu udzieliła na YouTubie, artystka przyznała, że początek kariery był dla niej bardzo intensywnym i trudnym czasem. Kiedy trafiła do zespołu O.N.A., była młodą i niedoświadczoną dziewczyną. Popularność, która szybko się pojawiła, przytłaczała ją coraz bardziej i miała problem, by się z nią uporać. 

- Zostałam zniszczona, zepsuta, rozpi********, ten alkohol, narkotyki, faceci - to było za szybko - przyznała Chylińska.

Jej słowa mogą zszokować wielu wielbicieli wokalistki. Kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę, dziś jest dojrzałą kobietą, spełnioną matką i żoną. W młodości była jednak buntowniczką, która nie wiedziała, jak ma poradzić sobie z narastającymi wokół niej problemami. Pojawiła się depresja, a za nią próby samobójcze. Była o krok od śmierci, choć wielu fanów nie miało o tym pojęcia. 

- Pierwsze depresje, załamania, próby samobójcze, to były pierwsze lata O.N.A.. Ja czułam, że się mijam z tym snem, który sobie wymyśliłam, że się strasznie przestrzeliłam - powiedziała artystka. 

Agnieszka Chylińska przeszła ogromną metamorfozę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat alkoholu i narkotyków wydawał jej się naturalnym środowiskiem, bo wszyscy obok niej tak właśnie żyli. Jednak ona zawsze pragnęła od życia czegoś innego. Osiągnęła to, po wielu latach trudnych starań.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciał nakarmić biedne dzieci i wziął je na obiad. Dostał rachunek i nie mógł uwierzyć w to, co widzi
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

Dziś jest zupełnie inną osobą, ale demony przeszłości nie dają jej spokoju. Kobieta przyznaje, że "normalne" życie wciąż ją czasami przerasta.

- Bardzo wierzyłam w to, że uda mi się wejść w taki standardowy świat. Bardzo tego chciałam. Mówię o małżeństwie o rodzinie. (…) Wydawało mi się, że jak zmontuje to CV i pokaże Panu Bogu i powiem: „Posłuchaj ja już jestem porządna, mam fajne życie, zobacz ku*** wzięłam ślub kościelny, gów** nie. Demony przylazły i rozszarpały mi wszystko - wyznała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paweł Małaszyński przeprasza swoich widzów. Aktor wyjawił przyczynę swojej hospitalizacji
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News