Agnieszka Chylińska dzieci choroba
Instagram agnieszka.chylinska
Joanna Szwalikowska - 19 Listopada 2020

Agnieszka Chylińska ukrywa prawdę przed wszystkimi. Padła nazwa choroby, którą mogą mieć jej dzieci

Agnieszka Chylińska Niejednokrotnie w wywiadach opowiadała o tym, jak trudne stało się dla niej macierzyństwo. Nikt jednak nie podejrzewał nawet, z jak ogromnym dramatem może się zmierzać. Media dotarły do informacji na temat tego, na jaką chorobę mogą cierpieć jej dzieci.

Agnieszka Chylińska, jurorka programu "Mam Talent", jakiś czas temu w jednym z wywiadów wyznała, że dwoje jej dzieci jest "szczególnej troski". Wokalistka nie powiedziała jednak nic więcej na ten temat, dziennikarze złożyli jednak jej wypowiedź z książką, którą napisała. Pojawiły się spekulacje na temat tego, z jaką chorobą mogą się one zmagać.

Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiWłaśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska ma dwoje chorych dzieci. Macierzyństwo nie jest dla niej łatwym zadaniem

Artystka od wielu lat chroni swoje dzieci przed mediami. Nie pokazuje ich twarzy, bardzo rzadko opowiada również w wywiadach. Zdarzało się co prawda, iż wyznawała, że macierzyństwo jest dla niej bardzo trudne, jednak nikt nie miał pojęcia, że sytuacja jest tak poważna.

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego sprawiło, że wokalistka uaktywniła się w mediach społecznościowych. Oświadczyła, iż nikt nie ma prawa decydować za kobiety o tym, czy chcą wychowywać niepełnosprawne dziecko, czy też nie. Podkreśliła również, że państwo ani trochę nie pomaga w leczeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Mnie jako mamie jest trudno na to patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane. A wymusza się na kobietach rodzenie kolejnych chorych dzieci.Zawsze uważałam, że jest to kwestia sumienia. Nie można nikogo do niczego zmuszać. Jestem przerażona tym, co się dzieje. Jestem zbulwersowana jako matka i jako osoba, która od lat boryka się z różnymi trudnościami związanymi z tym, że moje dzieci potrzebują więcej troski, więcej opiekowania, zaopiekowania. Szczerze mówiąc, gdyby nie prywatne, czy społeczne placówki i miejsca, to byłoby mi bardzo ciężko. A przede wszystkim moim dzieciom - przyznała Chylińska.

Wokalistka wyznała również, że nigdy nie oczekiwała od innych osób, by żyły tak jak ona. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudnym zadaniem jest wychowywanie niepełnosprawnych dzieci oraz że nie każda matka jest w stanie znieść to psychicznie. Jasno przekazała, iż w tej kwestii całym sercem stoi za kobietami.

Szczere wyznanie Chylińskiej sprawiło, iż jej fani zaczęli zastanawiać się nad tym, na co dokładnie chorują jej dzieci. Artystka nie chciała podzielić się tą informację. Jest to dla niej zbyt prywatna i trudna kwestia, by poruszać ją publicznie.

- Ja nigdy się nie zwierzałam wam z moich problemów osobistych. Zawsze stałam obok. I ze względu na dobro moich dzieci czasami po prostu przemilczałam pewne historie. Nie lubię zajmować stanowiska w sprawie tylko po to, żeby skupić na sobie uwagę. Natomiast w tej konkretnej sprawie, jestem całym sercem z kobietami. Chciałabym dożyć czasów, w których żyjące osoby niepełnosprawne będą mogły żyć w spokoju i państwo będzie pomagało osobom niepełnosprawnych - nie wymuszaniem narodzin, a opiekowaniem się tymi, którzy już są i potrzebują pomocy - mówiła Chylińska.

Dzisiaj grzeje:

1. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku

2. Pilna konferencja Ministra Edukacji. Będą zmiany w egzaminie ósmoklasisty i na maturze, ważna wiadomość dla każdej mamy i nie tylko

3. Śnieg i mróz uderzą znienacka w Polskę już za kilka dni, wiemy gdzie będzie biało. Polacy muszą się przygotować

Dziennikarze "Plejady" spróbowali połączyć jednak wypowiedzi piosenkarki. Podczas promocji swojej książki, oświadczyła ona, iż jest "mamą wyjątkowo WYJĄTKOWEGO dziecka". Dziennikarze zaczęli doszukiwać się tutaj powiązania.

"Plejada" połączyła wypowiedź dziennikarki z książką, którą ostatnio napisała. Powieść Agnieszki Chylińskiej opowiada o chłopcu, który cierpi na autyzm. Oczywiście, są to jednak jedynie domysły, a choroba dzieci wokalistki pozostanie tajemnicą, dopóki sama nie zdecyduje się ogłosić tego światu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczoraj mówiono, że epidemia zaczyna hamować. Dzisiejsze dane są jednak druzgocące
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. Ma ogrom prozdrowotnych właściwości. Sekielski wyjawił przepis na najlepszą zupę buraczaną
  7. Produkował nielegalnie na wiejskim odludziu. Policjanci odkryli gigantyczne ilości niebezpiecznych substancji
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plejada, Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News